صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با کسب مدال برنز در تایلند

راهیابی کشتی گیر خلیل شهری به مسابقات جام جهانی 2014

مجتبی عموزاد خلیلی در مسابقات آسیایی تایلند مدال برنز را کسب نمود و راهی جام جهانی کشتی 2014 شدمراسم استقبال از این ورزشکار امروز برگزار می شود.

کد خبر : 9990

تاریخ انتشار : 23/02/1393 - 14:36


راهیابی کشتی گیر خلیل شهری به مسابقات جام جهانی 2014

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر ،  مجتبی عموزاد خلیلی با کسب عنوان قهرمانی در رقابت های روز کودک و حضور در مسابقات آسیایی تایلند مدال برنز را کسب نمود و راهی جام جهانی کشتی 2014 شد.

 

مجتبی عموزاد خلیلی در دور نخست با ضربه فنی علی از سوریه، به نماینده هند باخت اما با حضور این کشتی‌گیر در فینال، به مسابقه شانس مجدد راه یافت و پس با نتیجه 5 بر 0 از سد کشتی‌گیری قزاقستان گذشت و راهی دیدار رده‌بندی شد که در این مسابقه توانست عمر احمد سعید از عراق را 10 بر صفر شکست دهد و به مدال برنز دست یابد.

 

گفتنی است، وزن کشی رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان آسیا بعد از ظهر روز جمعه در شهر چونبوری تایلند انجام شد و در وزن 58 کیلوگرم کشتی آزاد 14 نفر حضور داشتند که در این وزن کشتی‌گیرانی از هند و قرقیزستان اول و دوم شدند.

 

به گزارش خط امید؛ مراسم استقبال از دلاور کشتی امروز با حضور مسئولین و مردم ورزش دوست ساعت 17:30 مقابل پارک ملت و ساعت 18:30 خلیل شهر، ملامحله، جنب قرض الحسنه بهشت هشتم(امام رضا) برگزار خواهد شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : راهیابی کشتی گیر خلیل شهری به مسابقات جام جهانی 2014

راهیابی کشتی گیر خلیل شهری به مسابقات جام جهانی 2014

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر