صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور استاندار مازندران

مشکلات صنایع بهشهر بررسی شد

با حضور استاندار مازندران و هیئت همراه، مشکلات مدیران صنایع شهرستان بهشهر، بررسی شد.

کد خبر : 9974

تاریخ انتشار : 21/02/1393 - 21:21


مشکلات صنایع بهشهر بررسی شد

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از فارس ، عصر امروز نشستی با هدف بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی بهشهر، با حضور استاندار مازندران، معاون سیاسی امنیتی استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران همچنین با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولان مربوطه شهرستانی، به میزبانی شرکت «پرتودانه خزر» واقع در شهرک صنعتی شهرستان بهشهر، برگزار شد.

در این جلسه سه ساعته که تنی چند از مدیران کل بانک‌های استان و جمع زیادی از مدیران شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی بهشهر و گلوگاه هم حضور داشتند، مشکلات صنایع مختلف توسط مدیران آن‌ها بیان شد و بانک‌های عامل همچنین استاندار مازندران و مدیران مربوطه استانی، به درخواست‌های صاحبان صنایع پاسخ داده، و راه حل‌های پیشنهادی خود را اعلام کردند.

نتیجه بررسی این مشکلات، طی روزهای آینده به‌صورت مصوبه در اختیار فرماندار شهرستان بهشهر قرار خواهد گرفت.

تسهیلات درازمدت، سرمایه در گردش، افزایش اقساط فعلی، افزایش حق بیمه کارگران(182هزار تومان) و به‌سختی افتادن شرکت‌ها برای پرداخت این مبلغ، همخوانی‌نداشتن سرمایه در گردش با سرمایه‌گذاری انجام‌شده، پیگیری برای اجرای طرح تولید ملی، معوقات بانکی، نبود مواد اولیه در برهه‌ای از زمان، تعویض ضامن، استمهال و تخصیص مجدد، از مشکلات و تقاضاهای مدیران شرکت‌ها و واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان بهشهر بود.

خروج از معوقات بانکی برای دریافت تسهیلات جدید، نبود منع قانونی برای تعویض ضامن، پذیرفتن شریک تجاری مطمئن برای برون‌رفت از مشکلات تولید، همکاری با بنیاد برکت، صندوق توسعه ملی و فرابورس به ‌عنوان منابع موازی با بانک توسعه تعاون، از جمله پیشنهاداتی بود که مسئولان استانی برای توسعه فعالیت‌های صاحبان صنایع، اعلام کردند.

در پایان این نشست، استاندار و هیئت همراه ضمن بازدید از شرکت پرتودانه خزر، از برخی واحدهای صنعتی شهرک صنعتی بهشهر بازدید کردند. 

 

  

دیدگاه شما در مورد : مشکلات صنایع بهشهر بررسی شد

مشکلات صنایع بهشهر بررسی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر