صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در یک برنامه ریزی از قبل طراحی شده

دور خوردن شورای شهر توسط انصارالحسینی!

شهردار سورک در یک برنامه ریزی از قبل طراحی شده که بارها در خبرهای خود به آن اشاره می نمودیم در نهایت شورای محترم شهر و مردم سورک را سرکار گذاشت و به مشاوره ای اداره کل آموزش و پرورش رسید .

کد خبر : 9933

تاریخ انتشار : 21/02/1393 - 11:29


دور خوردن شورای شهر توسط انصارالحسینی!

به گزارش خط امید بهشهر  به نقل از میانخبر - سید محمد انصارالحسینی شهردار سورک در یک اقدام برنامه ریزی شده با چمدان های باز از سورک خارج شد و به مشاوره ای آموزش و پرورش استان رسید .

زمزمه استعفاء آقای شهردار چند روزی بود که وجو داشت و آقای امجدی رئیس شورای شهر هم استعفای لفظی وی را تایید کرده بود اما ظاهرا شهردار سورک نامه استعفای خود را تقدیم شورای شهر کرده است این در صورتی است که وی تنها پس از انتخابات دور چهارم شورای شهر و با ورود اعضای جدید هفت ماه بر این سمت حضور داشت .

از همان ابتدای انتخاب دکتر روحانی مشخص بود که وی بدنبال سمتی در دولت جدید است که انتخاب شدن در دولت را نیاز به داشتن مسئولیتی خوب می دانست به همین دلیل بعد از ابقا نشدن در سمت شهرداری سورک تلاش بسیاری کرد تا بتوانند این مسئولیت را به مدت محدودی به عهده بگیرد تا بتواند به پشتوانه این سمت مسئولیتی در دولت جدید بدست آورد.

ظاهرا تلاشهای او کمی به ثمر نشسته و قصد پیوستن به دولت را دارد البته باید یادآور شد که وی ابتدا تلاش می کرده که بتواند فرماندار یکی از شهرستانهای مازندران شود که با قبول نکردن وی برای این مسئولیت در استان و انتخاب بیشتر فرمانداران و معاونین از بدنه وزارت کشور وی بدنبال سمتی دیگر رفت که نهایت به این سمت جدید در دولت تدبیر اکتفا کرده است.

بر اساس این گزارش ، انصارالحسینی که تمامی حرکات و برنامه ریزی های خود را از دو سال پیش با پا درمیانی و پیشنهاد نماینده سابق اصلاح طلب دو دوره مجلس به شورای دور سوم معرفی شد تا  جناب شهردار خود را آماده انتخابات دور چهارم شورای شهر در مرکز استان نماید اتفاقی که از همان بدو ورود و حضور جناب شهردار به سورک توسط جمعی از افراد متعهد و دلسوز در رسانه ها به شورای شهر گوشزد شده بود اما طبق معمول بازی های سیاسی برخی آقایون به اصطلاح دلسوز که بفکر پیشرفت شهرشان نبودند توجه ای به آن شد تا اینکه جناب شهردار سورک از امکانات و منابع شهر سورک در جهت پیشبرد اهداف خود در انتخابات بهره ببرد .

پیشروی انصارالحسینی تا جایی بوده که حتی برخی از پرسنل شهرداری که حاضر به همکاری با وی در ستادش نبودند با شدیدترین جملات که شهره عام و خاص است نوازش داده شوند و با ابزار قدرتی که در اختیار داشت مسائل و مشکلاتی را برای آن چند نفر بوجود آورده بود .

در خصوص این شهردار سورک که کشفیات شورای سوم بوده است باید عنوان کرد که شائبه های متعددی در خصوص مسائل مالی شهرداری در دوره وی وجو دارد که حتی پای وی را به جلسه شورای شهر دور چهارم کشاند اما ماحصل آن کوتاه آمدن و ندید گرفتن اعضای شورای شهر نسبت به این مسئله بوده است که برخی از آنها  کسانی بودند که چشم بسته  با تمام وجود از آن حمایت می کردند .

 بزرگترین شائبه  و جدی ترین آن تابلوهای تبلیغاتی (بیلبورد ها ) در سطح شهر در طول بلوار امام رضا (ع) و پل هوایی بوده که بقول برخی ها بدتر از قرار داد  ترکمنچای بوده است و شنیده ها در این خصوص حاکی از آن دارد که مجری  تبلیغاتی آن در انتخابات شورای دور چهارم اسپانسر تبلیغاتی آقای شهردار بوده است .

پس از انتخابات دور چهارم و معرفی شورای شهر جدید با ورود برخی چهره های جدید انتظار می رفت اتفاقات جدیدتری در شهر سورک رخ دهد اما حضور سه تن از اعضای قبلی کار بسیار سخت می کرد و این مسئله در انتخاب شهردار کاملا رخ داد به گونه ای که شورا پس از اولین جلسه دستور به برکناری انصارالحسینی داده بودند اما با دست های پشت پرده ، جلسات شبانه در منزل اقای شهردار و با میانجی گری برخی از خانم ها از جمله خانم ب و آقای م و فشار بر عضو تازه وارد شورا و ایجاد جو روانی کاذب بر روی برخی افراد در شهر توانستند به اهداف خود در شهر سورک برسند و در یک اقدام کاملا غیر عقلانی و منطقی در کمتر از یک ماه مجددا شهرداری را تحویل سید محمد انصارالحسینی دادند تا آزمونی جدی پیش روی آنها قرار گیرد که مشخص شد پس از هفت ماه برخی اعضا در آن شدیدا مردود شدند .

نکته جالب توجه و قابل تامل در اینجاست که این پایگاه خبری بر اساس رسالت خود بارها و بارها با ارائه دلایل عقلی و منطقی و با وجود اینکه جو عمومی مردم نسبت به شهردار سورک خوشبین نبودند به شورای دور چهارم هم یادآور شد اما ...

این پایگاه خبری حتی در یادداشتی با عنوان خیانت در امانت تا کی ! را هم منتشر کرد اما گویا برخی دوستان بدلیل مشغله کاری و ساخت و ساز و... فرصتی برای رسیدگی به امورات و دغدغه های مردم نداشتند .

جریان شناسی دقیق مدیریت سایت میانخبر تا به آنجا بوده که حتی در یادداشتی عنوان کرده بود که انصارالحسینی می خواهد در سمت شهرداری سورک باقی بماند تا با فرصت با توجه به اینکه دولت جدید با مشی او همخوانی دارد پستی را دنبال کند تا با آن جایگاه بازنشسته شود ! اما چه کنیم که برخی از افراد منافع شخصی و جناحی خود را به منافع عمومی ترجیح می دهند .

شهردار هفت ماهه باید شورای هفت ماهه خداحافظی کند و برخی از اعضای آن را در آمپاس شدید قرار داد تا بدانند و متوجه شوند نباید بر سر مردم خود بر سر اقتدار و عزت مردم خود معامله کنند و این شورا بویژه سه عضو ( مظلومی ، قاسم زاده و وفایی ) باید پاسخگوی افکار عمومی باشند هرچند طبق معمول مشخص است چه جوابی خواهند داشت و چگونه جواب خواهند داد !

شورای شهر باید در خصوص هرز رفتن سرمایه های یک شهر از منابع مالی و زمانی به افکار عمومی پاسخگو باشند چراکه انصار نه در زمان بودش و پس از آن نیز پاسخگوی مردم شهرمان نبوده  و نخواهد بود و شواری شهر قبول کند که انصار دلش با مردم شهرمان نبوده است و تنها در جهت پیشبرد اهداف و مقاصد سیاسی خود گام به این شهر گذاشته است . 

  

دیدگاه شما در مورد : دور خوردن شورای شهر توسط انصارالحسینی!

دور خوردن شورای شهر توسط انصارالحسینی!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر