صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
به مناسبت هفته هلال احمر

برگزاری مانور آموزشی امدادی در پارک ملت بهشهر

مانور آموزشی – امدادی به مناسبت هفته هلال احمر در پارک ملت بهشهر برگزار شد.

کد خبر : 9905

تاریخ انتشار : 21/02/1393 - 10:09


برگزاری مانور آموزشی امدادی در پارک ملت بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر به مناسبت هفته هلال احمر نمایشگاه امدادی فرهنگی و مانور آموزشی - امدادی به همت سازمان هلال احمر شهرستان بهشهر در پارک ملت این شهر با حضور عموم مردم برگزار شد.

حسینیان مسئول امور جوانان سازمان هلال احمر بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت : در این نمایشگاه با برپایی ایستگاه هایی از قبیل سلامت ، نقاشی با موضوع امداد و هلال احمر ،تئاتر کودکان،امداد و کمک های اولیه،تجهیزات کوهستان و ایستگاه صلواتی جهت کمک به کودکان سرطانی به معرفی خدمات امدادی سازمان هلال احمر پرداخته شد.

 

مسئول امور جوانان سازمان هلال احمر بهشهر افزود : در حاشیه این نمایشگاه نیز مانور آموزشی- امدادی توسط امدادگران جوان این سازمان برگزار شد که خدمات امدادی سازمان هلال احمر بهشهر در برخورد با حوادث و سوانحی مانند غرق شدگی،حمله قلبی،شکستگی ها و ... به نمایش گذاشته شد.

 

حسینیان گفت : هدف از برگزاری این مانور امدادی – آموزشی ، آشنایی مردم با خدمات داوطلبانه ،بشر دوستانه و عام المنفعه سازمان هلال احمر و آشنایی با نحوه برخورد با سوانح و ترغیب آنها برای ثبت نام رایگان در دوره های امدادی این سازمان  می باشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری مانور آموزشی امدادی در پارک ملت بهشهر

برگزاری مانور آموزشی امدادی در پارک ملت بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر