صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

زنگنه: برنامه ۷ ماهه‌ام برای افزایش ظرفیت تولید نفت محقق نشد

وزیر نفت گفت: هم میزان تولید نفت و هم ظرفیت تولید نفت کشور نسبت به ۹ ماه پیش افزایش یافته اما برنامه ۷ ماهه دولت برای رسیدن به ظرفیت تولید سال ۸۴ محقق نشد.

کد خبر : 9883

تاریخ انتشار : 20/02/1393 - 11:21


زنگنه: برنامه ۷ ماهه‌ام برای افزایش ظرفیت تولید نفت محقق نشد

به گزارش خط امید بهشهر _ بیژن نامدار زنگنه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در آغاز دولت هدفگذاری کردیم که در برنامه ای 7 ماهه ظرفیت تولید نفت به 4 تا 4.2 میلیون بشکه در روز (ظرفیت تولید نفت ایران در سال 84) برسد.

وی افزود: هم میزان تولید نفت و هم ظرفیت تولید نفت کشور نسبت به 9 ماه پیش افزایش یافته اما برنامه 7 ماهه دولت برای رسیدن به ظرفیت تولید سال 84 محقق نشد.

وزیر نفت با بیان اینکه ظرفیت تولید را باید با میزان تقاضا، ظرفیت پالایش، اولویت بندی سرمایه گذاری ها و حجم صادرات متناسب کنیم، گفت: با توجه به جمیع دلایل، ظرفیت تولید نفت ایران به 4 میلیون بشکه در روز نرسید اما به این رقم نزدیک است و برنامه وزارت نفت برای افزایش ظرفیت تولید نفت ایران هم اکنون نیز در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: هر چه بگذرد با افزایش سرمایه گذاری ها و بهره برداری از طرح های توسعه ای میادین نفتی کشور به ویژه در میادین مشترک، ظرفیت تولید نفت و میزان تولید افزایش خواهد یافت. 

  

دیدگاه شما در مورد : زنگنه: برنامه ۷ ماهه‌ام برای افزایش ظرفیت تولید نفت محقق نشد

زنگنه: برنامه ۷ ماهه‌ام برای افزایش ظرفیت تولید نفت محقق نشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر