صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر حوزه هنری مازندران:

سینمای نوشهر راه‌اندازی می‌شود

مدیرحوزه هنری مازندران گفت: در آینده نزدیک پروژه سینمای نوشهر راه‌اندازی و بهره‌برداری می‌شود.

کد خبر : 9881

تاریخ انتشار : 20/02/1393 - 11:04


 سینمای نوشهر راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر _ سینا دلشادی در حاشیه بازدید از مراحل ساخت سینمای نوشهر اظهار کرد: بیش از 90 درصد کار سینمای نوشهر به اتمام رسیده و آنچه وظیفه حوزه هنری در زمینه این پروژه بوده انجام شده و منتظر اتمام حیاط سازی و تکمیل داخل سالن  هستیم.

وی افزود: به محض آنکه پیمانکار، شورای شهر و شهرداری نوشهر پروژه را تکمیل کنند، سینما به بهره برداری می‌رسد.

مدیر حوزه هنری مازندران با اشاره به برخی برنامه های توسعه ای حوزه هنری استان، افزود: حوزه هنری در سطح کلان در کشوری نهادی بوده که ویژگی اصلی آن چابکی بوده و سبب می شود که خیلی به فکر توسعه فیزیکی نباشیم.

دلشادی تصریح کرد: سیاست حوزه هنری دایر کردن شعب نیست برای ایجاد شعب در استان ها نیازمند طرح توجیهی متقن بوده که فعلا در استان این شرایط مهیا نیست.

وی خاطرنشان کرد: مازندران با توجه به غنای فرهنگی و سابقه درخشان و خاستگاه علویان بوده، مسئولان کشور را مجاب کرده که در غرب مازندران نیز دفتر نمایندگی دایر کند تا از این ظرفیت ها استفاده بهتر شود و گستره خدمات در یک بخش متمرکز نباشد.

مدیر حوزه هنری مازندران  افزود: تلاش مسئولان شهرستان نوشهر بر این بوده تا  حوزه هنری موثر تر از گذشته در منطقه کار کند و در نفوذ ارزش ها یک نهاد پیشرو باشد.

دلشادی با بیان اینکه حوزه هنری به دنبال ایجاد روحیه نشاط و شادابی و استعداد یابی در جامعه است، عنوان کرد: حوزه هنری متولی هنر متعهد بوده و به تعبیر مقام معظم رهبری امید هنر انقلاب است.

وی افزود: یازدهمین دوره جشنواره تئاتر تیرنگ مازندران، با هدف توجه به آئین های بومی و کهن ایران و توجه به علاقمندان و هنرمندان جوان عرصه تئاتر و نمایش در ساری برگزار می شود.

مدیر حوزه هنری مازندران گفت: یازدهمین جشنواره بومی تئاتر تیرنگ امسال با رویکرد جدید به صورت نمایش صحنه‌ای در مازندران اجرا می‌ شود.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : سینمای نوشهر راه‌اندازی می‌شود

 سینمای نوشهر راه‌اندازی می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر