صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس بیمارستان امام علی (ع) آمل:

طرح زایمان رایگان در بیمارستان امام علی (ع) آمل اجرا شد

رئیس مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان امام علی (ع) آمل، از آغاز اجرای طرح زایمان طبیعی در این مرکز درمانی به صورت رایگان در جها اجرای برنامه تحول نظام سلامت خبر داد.

کد خبر : 9848

تاریخ انتشار : 19/02/1393 - 18:32


طرح زایمان رایگان در بیمارستان امام علی (ع) آمل اجرا شد

به گزارش خط امید بهشهر _ فرامرز اکبری ظهر امروز در حاشیه اجرای این طرح اظهار کرد: در اجرای طرح زایمان طبیعی رایگان با کاهش هزینه بستری تنها 10 درصد هزینه صورتحساب بستری پرداخت می شود.

وی افزود: بیمارستان امام علی (ع) آمل به عنوان یکی از بیمارستان های سانتر زنان و زایمان در مازندران بوده که در سال های اخیر قدم های خوبی برای کاهش عمل های زایمان به روش سزارین برداشته است.

رئیس مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان امام علی (ع) آمل به  تولد شش هزار و 148 نوزاد دختر و پسر پارسال در این مرکز درمانی اشاره کرد و گفت:‌ کارگروه اجرایی طرح زایمان طبیعی رایگان در بیمارستان امام علی(ع) تشکیل و در جلسه ستاد اجرایی طرح تحول سلامت جزییات فرآیند های پذیرش و نحوه ارائه خدمات هماهنگی و تشریح شد.

اکبری، رایگان شدن زایمان طبیعی را مهم ترین بسته خدمتی طرح تحول نظام سلامت عنوان کرد و گفت: این طرح بتواند گامی به سوی ارتقای شاخص سلامت مادر و کودک باشد.

وی با بیان اینکه ترویج زایمان طبیعی و کاهش سزارین مهم ترین خواسته نظام سلامت از ماماها است، تصریح کرد: ماماها در خط مقدم جامعه سلامت قرار گرفتند.

رئیس مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان امام علی (ع) آمل جهت گیری دولت در اولویت بخشی به بخش سلامت کار بسیار خوب، ارزشمند و پسندیده‌ای است که امیدواریم هرچه به پیش می رویم در برنامه‌های دولت این اولویت بندی را به شکل بهتر و عینی تری شاهد باشیم.

بیمارستان امام علی ( ع ) آمل با بیش از140 تخت فعال و دارا بودن بخش های داخلی، اطفال، نوزادان، زایشگاه، سی سی یو، آی سی یو، ان ای سی یو، زنان، اورژانس، آزمایشگاه، درمانگاه و رادیولوژی به عنوان یکی از بیمارستان های مهم در شهرستان های مرکزی و غرب مازندران محسوب می شود.

این بیمارستان به دلیل ارائه خدمات قابل قبول در سال های 90و 91 برای دو سال متوالی توانست رتبه برتر حاکمیت بالینی در بین بیمارستان های سراسر کشور را کسب کند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : طرح زایمان رایگان در بیمارستان امام علی (ع) آمل اجرا شد

طرح زایمان رایگان در بیمارستان امام علی (ع) آمل اجرا شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر