صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو کمیسیون عمران مجلس:

بیمارستان‌های نیمه کاره شرق مازندران تکمیل شود

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به قدمت ۷۰ ساله بیمارستان های شرق مازندران، گفت: بیمارستان های نیمه کاره شرق مازندران باید سریعا تکمیل شود.

کد خبر : 9811

تاریخ انتشار : 18/02/1393 - 13:18


بیمارستان‌های نیمه کاره شرق مازندران تکمیل شود

به گزارش خط امید بهشهر _ احمدعلی مقیمی در جلسه بررسی مشکلات احداث  بیمارستان در دست ساخت بهشهر اظهار کرد:بر اساس آمار مسئولان این بیمارستان، هر روز بیش از 13 هزار بیمار برای دریافت خدمات درمانی وارد فضای 150 متری اورژانس این بیمارستان می شوند و به دلیل محدودیت در فضای آن ، ارائه هر گونه خدمت پزشکی با مشکلات فراوانی همراه است.

وی افزود: چند ماه قبل، چراغ های اتاق عمل این بیمارستان هنگام انجام عمل جراحی به طور کامل فرو ریخت و مشکلات فراوانی را ایجاد کرد.

مقیمی با تاکید بر تکمیل هر چه سریع تر ساختمان بیمارستان در دست احداث گفت: بلافاصله پس از پایان ساخت بیمارستان باید به دنبال تجهیز و تامین منابع مورد نیاز آن باشیم .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: بیمارستان فعلی مورد استفاده مردم بهشهر، عمری بیشتر از هفتاد سال دارد و به دلیل فرسودگی زیاد و ابعاد کوچک آن، پاسخگوی مراجعه کنندگان هر روزه خود نیست.

اختصاص بودجه برای ساخت بیمارستان بهشهر

معاون وزیر راه و شهرساز ی نیز در این جلسه گفت: دولت در سال 93 بیش از بودجه پیش بینی شده به ساخت این بیمارستان که مورد نیاز شدید مردم بهشهر است، اختصاص داد.

محمدجعفر علیزاده بیان کرد: دولت از محل فروش سهام بیش از 11 میلیارد ریال به این طرح اختصاص داد تا روند ساخت این مرکز درمانی شتاب بیشتری بگیرد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : بیمارستان‌های نیمه کاره شرق مازندران تکمیل شود

بیمارستان‌های نیمه کاره شرق مازندران تکمیل شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر