صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران:

خبرنگاران مازندرانی تا پایان اردیبهشت فرصت استفاده از بیمه تکمیلی را دارند

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با اشاره به اینکه شرایط استفاده خبرنگاران مازندرانی از بیمه تکمیلی فراهم شده است، گفت: اصحاب رسانه در مازندران تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند که زیر پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

کد خبر : 9810

تاریخ انتشار : 18/02/1393 - 13:11


خبرنگاران مازندرانی تا پایان اردیبهشت فرصت استفاده از بیمه تکمیلی را دارند

به گزارش خط امید بهشهر _ حسین مرتضوی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: دومین گروه از خبرنگاران مازندران، امروز به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه در چند روز گذشته گروهی از خبرنگاران مرکز و شرق مازندران به این نمایشگاه اعزام شدند، افزود: امروز هم خبرنگاران غرب مازندران به بازدید از نمایشگاه کتاب رهسپار شدند.

مرتضوی با بیان اینکه خانه مطبوعات مازندران برای بیمه تکمیلی خبرنگاران، با بیمه ایران وارد قرارداد شده است، گفت: اصحاب رسانه در مازندران تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند که زیر پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند.

مدیرعامل خانه مطبوعات مازندران با اشاره به حق عضویت سالانه 24 هزار تومانی خبرنگاران در خانه مطبوعات، متذکر شد: چنانچه این حق عضویت تا پایان ماه جاری پرداخت نشود، حق عضویت افراد، سلب می‌شود.

وی با بیان اینکه اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران، هیچ حقوق و دستمزدی دریافت نمی‌کنند و فقط حقوق دو نفر نیروی دفتری را پرداخت می‌کنیم، تصریح کرد: حق عضویت اعضای خانه مطبوعات، صرف خودشان می‌شود.

مرتضوی با اشاره به اینکه در چند ماه اخیر، خانه مطبوعات مازندران هیچ عضو جدیدی را نپذیرفته است، یادآور شد: چرا که ساماندهی خبرنگاران را در پیش داریم و از این به بعد هر عضو جدیدی که بخواهد به خانه مطبوعات بپیوندد علاوه بر معرفی‌نامه از سوی رسانه، باید در مصاحبه حضوری در خانه مطبوعات هم حضور یابد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : خبرنگاران مازندرانی تا پایان اردیبهشت فرصت استفاده از بیمه تکمیلی را دارند

خبرنگاران مازندرانی تا پایان اردیبهشت فرصت استفاده از بیمه تکمیلی را دارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر