صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ممانعت از ورود یکی از سران فتنه به نمایشگاه کتاب

خاتمی قبل از اعتراض های مردمی ناکام شد!

خاتمی قصد داشت بدون اطلاع رسانی قبلی به نمایشگاه کتاب برود که با توجه به احتمال اعتراض های مردمی نسبت به حضور وی در یک مکان عمومی، حراست نمایشگاه از ورود خاتمی به نمایشگاه ممانعت کرد.

کد خبر : 9762

تاریخ انتشار : 17/02/1393 - 10:39


خاتمی قبل از اعتراض های مردمی ناکام شد!

به گزارش خط امید بهشهراین روزها محمد خاتمی هیچ فرصتی را برای حضور در اماکن عمومی از دست نمی دهد، او دوست ندارد «فراموش» شود، می خواهد به هر قیمت که شده در میان مردم «دیده» شود تا با استفاده از فراموشی افکار عمومی و تکیه بر «اقلیت افراطی عربده کش» حامی خود که رفتارشان بیشتر متکی به «احساسات‎شان» است تا عقل‎شان، چنین وانمود کند که در جامعه حضور فعالی دارد.

در آخرین مورد وی عصر روز دوشنبه قصد داشته تا بدون اطلاع رسانی قبلی به نمایشگاه کتاب برود که با توجه به احتمال اعتراض های مردمی نسبت به حضور وی در یک مکان عمومی، حراست نمایشگاه از ورود خاتمی به نمایشگاه ممانعت به عمل آورده است.

گفتنی است، هفته گذشته نیز خاتمی به بهانه مراسم یادبود پدر همسر خود به دانشکده حقوق دانشگاه بهشتی رفته بود که در پایان با اعتراض شدید تعدادی از دانشجویان مواجه شده و حتی محافظان وی یکی از دانشجویان را مورد ضرب و شتم قرار داده بودند.

 

http://www.bloghnews.com/uploads/Ax/1393/Khatami.jpg

 

http://www.bloghnews.com/uploads/Ax/1393/Khatami%20(1).jpg

ضرب و شتم دانشجوی معترض توسط محافظان خاتمی در دانشگاه بهشتی

 

محمد خاتمی که تا پیش از فتنه سال 88 علی‎رغم مواضع تند و رادیکال خود به مجامع عمومی رفت و آمد داشت، بعد از ساختارشکنی‎های اصلاح‎طلبان در انتخابات دهم ریاست جمهوری، نتوانسته مانند گذشته به امکان عمومی و میان مردم رفت و آمد کند، چه در 22 بهمن همان سال که بواسطه شعارهای «مرگ بر منافق» مردم بلافاصله راهپیمایی را ترک کرد و چه حضور پرحاشیه اش در تیر 1390 در مراسم یادبود آیت الله صدوقی در یزد که بواسطه اعتراض های مردمی مجبور به ترک مراسم شد.

 

http://www.bloghnews.com/uploads/Ax/1393/Khatami%20(2).jpg

فرار خاتمی از دست مردم یزد در سال 1390

 

در مجموع به نظر می رسد، رأی 18 میلیونی مردم در انتخابات 24 خرداد سال گذشته به حسن روحانی، بیش از هر چیز برای اصلاح طلبان «اشتباه» تفسیر شده است و آنها رأی معیشتی و سلبی مردم به رییس جمهور جدید را به معنای اقبال مردم به خود برداشت کرده اند، از این رو دست و پا زدن های اخیر خاتمی برای حضور در مجامع عمومی را نیز باید در همین راستا تفسیر کرد، هر چند وی در عمل جز ناکامی و اعتراض های مردمی، دستاورد دیگری ندارد!


منبع : رجا

 

  

دیدگاه شما در مورد : خاتمی قبل از اعتراض های مردمی ناکام شد!

خاتمی قبل از اعتراض های مردمی ناکام شد!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر