صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده انتظامی مازندران مطرح کرد

برخورد قاطعانه پلیس با سگ گردانی، بدحجابی و بی بندوباری

سردار مسعود جعفری نسب گفت: پلیس با گذاشتن مینی بوس در شهرک ها متخلفین را سوار کرده و به مقامات قضایی معرفی می کند و اگر خودرویی هم داشته باشند، خودروهای شان بنا به مقررات توقیف می شود.

کد خبر : 9713

تاریخ انتشار : 16/02/1393 - 09:42


برخورد قاطعانه پلیس با سگ گردانی، بدحجابی و بی بندوباری

به گزارش خط امید بهشهر ، سردار مسعود جعفری نسب، بعدازظهر امروز در مراسم تجلیل از معلمان برتر استان مازندران در اردوگاه شهدای دانش آموزی بادله شهرستان میاندرود، اظهار داشت: اگر در کشور توسعه و پیشرفتی حاصل شده، دسترنج همه معلمان ما در کشور است.

وی با بیان اینکه بعضی اوقات کم لطفی هایی به معلمان می شود، خاطرنشان کرد: اگر امروز بخواهیم در جامعه کار فرهنگی، اجتماعی و سیاسی انجام دهیم، آموزش و پرورش این ظرفیت را برای انجام یکجا دارد.

جعفری نسب خاطر نشان کرد: اگر ما می خواهیم نظم و انضباط را در کشور برقرار کنیم، باید از ظرفیت آموزش و پرورش استفاده کنیم.

فرمانده انتظامی مازندران، افزود: ما سرباز هستیم و سعی و تلاش به خدمتگذاری داریم، علی الخصوص به قشر زحمت کش معلمان.

 

جعفری نسب در پایان این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، در خصوص برنامه های نیروی انتظامی با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و مشکلاتی که با حضور مسافران اتفاق می افتد، گفت: مسافرت ها به استان در فصل تابستان زیاد می شود و با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان در پیش است، در این ماه مسافرت ها کمی کاهش پیدا می کند و سوابق گذشته نشان می دهد که قبل از ماه رمضان و بعد آن، جمعیت زیادی را در استان شاهد خواهیم بود که همه دستگاه ها به ویژه نیروی انتظامی، برنامه ریزی کرده تا میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران عزیز باشد.

وی اضافه کرد: موضوعاتی است که باعث ایجاد مشکل می شوند که یکی از آن بحث استفاده از فضاهایی که ممنوعه است و قبلاً هم شاهد تعداد زیادی از افراد بودیم که در این نقاط غرق می شدند، به همین منظور برنامه ریزی داریم می کنیم که آن نقاط را خیلی برجسته کنیم تا مردم به آن سمت و سو نروند تا مشکلی برای آنها پیش نیاید.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: برای کاهش تلفات در سواحل دریا، نیروی انتظامی با همکاری دریابانی، اداره ورزش و جوانان و همه دستگاه های مرتبط، اقداماتی را انجام خواهند داد تا کمترین تلفات را داشته باشیم که برای رسیدن به این هدف نیاز به همکاری مردم داریم.

وی با بیان اینکه متأسفانه موضوعاتی مانند بی حجابی در حال شیوع پیدا کردن است، گفت: برنامه ریزی کردیم که در شهرک های ساحلی مستقر شویم و افرادی که با بی بند و باری سعی و تلاش دارند که فضا را برای دیگران آلوده کنند، اگر نیاز به ارشاد داشته باشند را ارشاد کنیم.

جعفری نسب ادامه داد: افرادی که مفتضحانه کارهایی را انجام می دهند که باعث ایجاد مشکلاتی برای خود، خانواده و جامعه می شوند با گذاشتن مینی بوس در شهرک ها آنها را سوار کرده و به مقامات قضایی معرفی می کنیم و اگر خودرویی هم داشته باشند، خودروهای شان بنا به مقررات توقیف می شود.

وی یکی دیگر از معضلات را در سال های اخیر سگ گردانی عنوان کرد و گفت: بعضی از خانواده ها در ماشین خود سگ نگه می دارند که این خلاف مقررات است و یا با وضعیت زننده در سطح شهر مزاحمت برای خانواده های دیگر ایجاد می کنند که همه بدنبال آن هستیم که این مزاحمت ها را کم کنیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : برخورد قاطعانه پلیس با سگ گردانی، بدحجابی و بی بندوباری

برخورد قاطعانه پلیس با سگ گردانی، بدحجابی و بی بندوباری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر