صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران:

دولت‌مردان باید ارزنده‎ترین تلاش‎ها را در قبال معلمان به اجرا بگذارند

دکتر ربیع فلاح جلودار گفت: دولت‌مردان و سیاست‌گذاران باید در جهت خدمت به مقام معلم و جایگاه آموزش و پرورش، بالاترین و ارزنده ترین تلاش ها را به اجرا بگذارند.

کد خبر : 9712

تاریخ انتشار : 16/02/1393 - 09:38


دولت‌مردان باید ارزنده‎ترین تلاش‎ها را در قبال معلمان به اجرا بگذارند

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از بلاغ ، دکتر ربیع فلاح جلودار، بعدازظهر امروز در مراسم تجلیل از معلمان برتر استان در اردوگاه شهدای دانش‌آموزی بادله شهرستان میاندرود با اشاره به 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید مطهری و نامگذاری این روز به نام معلم، اظهار داشت: معلمان پایه و اساس استقلال و شکوفایی کشور هستند.

وی یکی از مخاطبان اصلی فرهنگ را آموزش و پرورش دانست و اضافه کرد: آموزش و پرورش زیربنای تعلیم و تربیت در کشور است و این نهاد، انسان ساز و درون ساز است.

استاندار مازندران با بیان اینکه پایه و توسعه هر جامعه از مبنای آموزش و پرورش، مدرسه و معلمان شکل گرفته است، ابراز داشت: در سایه توجه به معلم و مدرسه می توان در مسیر تحقق اهداف و برنامه های بالادستی کشور و سند چشم انداز دست یافت.

فلاح خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری در تعلیم و تربیت و نام های مرتبط با معلم و مدرسه، ایجاد ذخیره معنوی کشور است.

وی تأکید کرد: دولت‌مردان و سیاست‌گذاران باید در جهت خدمت به مقام معلم و جایگاه آموزش و پرورش بالاترین و ارزنده ترین تلاش ها را به اجرا بگذارند.

استاندار مازندران با اشاره به رشادت‎های معلمان و زمان دانش‎آموزی خود، اذعان داشت: مرحوم سیروس صابر زمانی که بخاری کلاس آتش گرفته بود، برای اینکه آتش به کل مدرسه ای که با چوب و تخته درست شده بود، نرسد با دست خود آن را به بیرون از کلاس انداخت.

مقام عالی دولت در مازندران، بیان داشت: مشکلات معلمان را بیشتر در حوزه های مادی تحلیل و تفسیر می کنند که نیاز به برطرف کردن آن است اما این امر نباید شأنیت معلم را خدشه دار و او را از هدفش دور کند.

در پایان این مراسم دکتر فلاح، از معلم ابتدایی خود آقای «ابوالقاسم یحیی زاده» با اهدای هدیه‌ای تقدیر کرد و همچنین در اقدامی مشابه سیدعلی قاسمی «مدیرکل آموزش و پرورش» نیز از معلم دوران ابتدایی خود آقای «حسن جانی‎پور» تقدیر و تشکر کرد.

در این مراسم همچنین از آقای باقر آریایی فر «کارشناس ارشد آموزش ابتدایی» به‎عنوان معلم نمونه استانی از شهرستان میاندرود تقدیر شد.

گفتنی است، این مراسم با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش، استاندار مازندران، مدیرکل آموزش و پرورش، فرمانده انتظامی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد و همچنین از معلمان نمونه استانی و عبدالله یزدانی به‌عنوان معلم نمونه کشوری قدردانی شد. 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت‌مردان باید ارزنده‎ترین تلاش‎ها را در قبال معلمان به اجرا بگذارند

دولت‌مردان باید ارزنده‎ترین تلاش‎ها را در قبال معلمان به اجرا بگذارند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر