صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر تاکید کرد

مردم بهشهر در استفاده از ساحل محروم هستند

فرماندار بهشهر گفت: علي رغم اينكه يك چهارم ساحل درياي مازندران متعلق بهشهر است اما متاسفانه مردم منطقه محروم از ساحل مناسب براي استفاده ازدريا هستند و تنها 500 تا 600 متر متعلق به ماست كه اين پذيرفته شدني نيست.

کد خبر : 9669

تاریخ انتشار : 15/02/1393 - 09:50


مردم بهشهر در استفاده از ساحل محروم هستند

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از مهر، محمد تقي نورزاد بعد از ظهر شنبه در جلسه طرح درياي بهشهر اظهار داشت: نظارت كامل و همگاني بر طرح هاي درياي بهشهر اعمال شود و بخشداران و شهرداران در اين رابطه با جديت دنبال كنند.

وي افزود: طرح سالمسازی دریا در بهشهر در طرح مرواريد، طرح صدف و اردوگاه دانش آموزي با مديريت بهشهر اجرا مي شود  كه اميدواريم با مشارکت شهرداری هاي بهشهر و نكا و با ایجاد و راه اندازی امکانات رفاهی و گردشگری ، خدمات بهتري به گردشگران و مسافران ارائه شود.

نورزاد با بيان اينكه براساس اعلام استاني طرح دريا از 17 خرداد ماه در مازندران اجرايي مي شود يادآور شد: بايد همه امكانات در زمان باقي مانده در اجراي اين طرح فراهم شود.

فرماندار بهشهر گفت: سال گذشته 4 طرح مرواريد، طرح صدف، اردوگاه دانش آموزي و ميانكاله در بهشهر برگزار شد كه خوشبختانه هيچ غرقي در طرح نداشتيم  و تنها يك غرقي در خارج از محدوده طرح و از طريق عبور غيرقانوني داشتيم.

وي افزود: در طرح هاي مختلف درياي بهشهر، غريق نجات فعال است و افرادي كه آشنايي با طرح ندارند بايد مراقب باشند و ما هم نبايد نقاط كوري در دريا و اطراف داشته باشيم و امسال نيز به دنبال این هستیم که حتی یک غرقی در دریا نداشته باشیم که این مهم نيازمند توجه و نظارت جدی  مسئولان طرح و دست اندركاران مربوطه است.

نورزاد ادامه داد: اجراي طرح دريا در ميانكاله نيز از نيازهاي شهرستان است كه بايد با هماهنگي محيط زيست عملياتي شود و اينكه جلوي گردشگر براي استفاده از طرح درياي ميانكاله گرفته شود از نظر جذب گردشگر توجيه پذير نيست.

فرماندار بهشهر اضافه كرد: بايد فضايي در ميانكاله فراهم كنيم تا درياي ميانكاله قابل استفاده براي همگان باشد.

وي گفت: در زمان باقيمانده شروع طرح دريا،  باید هرچه سریع تر تکلیف پیمانکاران و مجریان طرح روشن شود و راهكارهاي مناسب براي اجراي بهتر طرح و استفاده از امكانات بهينه و ايجاد رفاه و آرامش مسافران فراهم شود.

فرمانده نيروي انتظامي بهشهر نيز در سخناني گفت: در طرح درياي امسال با جديدت كامل وارد شده و از ورود افراد بدحجاب و بي حجاب به داخل طرح جلوگيري خواهيم كرد.

نورالله ملكي اظهار داشت: بايد فضايي مناسب با امنيت كامل در طرح دريا حاكم شود تا خانواده با آسودگي و آرامش از اين طرح استفاده كنند.

وي افزود: طرح جداسازي برادران و خواهران در اين طرح نيز بايد با كنترل دقيق انجام شود و از برزنت در جداسازي طرح استفاده شود و بنرهاي مختلف آموزشي نيز در طرح دريا نصب شود. 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر جمعه 26 اردیبهشت 1393 - 13:20
  همشهری

  متاسفانه بعد از سی و اندی سال پس از تغییر حکومت نه تنها آبادانی در این منطقه احساس نمی شود گویی اینکه فقط اینجاست که افراد بی حجاب یا بدحجاب وجوددارند درخالیکه اصلا چنین نیست با وجود مسئولین نالایقی که فقط دم از حجاب و اینچنین مسایل میزنند صرفا براری فرار از ناتوانی و مسولیت است مشخص است که مسافر یا گردشگر یا توریست به این منطقه وارد نمی شود با وجود امثال شماها وگرنه اگر مناطق دیگر امثال شماها در راس کار بودند تا حالا اون شهرها باید نابود می شد ... مگر مردم گیلان یا تهران یا ... مسلمان نیستند یا شهیدپرورر نیستند فقط اینجا اینجوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بس کنید دیگر ... مردم بیزارند از شماها ... تکلیف این همه ظلم چیه؟؟؟ شما اگر مسوول هستید کمی شهرهای دیگر استان را سری بزنید ببینید چه خبره . اگه عرضه دارین امنیت شهر رو بالا ببرین ... تمام مشکلات وجود شماهاست .... متاسفم

  0 1
دیدگاه شما در مورد : مردم بهشهر در استفاده از ساحل محروم هستند

مردم بهشهر در استفاده از ساحل محروم هستند

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر