صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
ثلاثی در گفتگو با خط امید

شهید مطهری الهام بخش نوجوانان پورشور قبل و بعد از انقلاب

ابولقاسم ثلاثی گفت : حیات علمی و عملی استاد مطهری الهام بخش بسیاری از نوجوانان پورشور قبل و بعد از انقلاب شد و هست.

کد خبر : 9653

تاریخ انتشار : 14/02/1393 - 12:28


شهید مطهری الهام بخش نوجوانان پورشور قبل و بعد از انقلاب

ابوالقاسم ثلاثی رییس اداره  آموزش و پرورش بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر بااشاره به  12 اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد فرزانه شهید مطهری است که به عنوان روز معملم نامگذاری شد افزود:  تا کنون مبانی ایدئولوژیکی که استاد مطهری طراحی کرد خلا اش با توجه به شهادتشان احساس می شود شهید مطهری کسی است که افکار و اندیشه های ایشان مبنای طراحی های گوناگون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و حیات علمی و عملی استاد الهام بخش بسیاری از نوجوانان پورشور قبل و بعد از انقلاب شد و هست.

 

ثلاثی با بیان اینکه  هدف فشار دشمن در جبهه نظامی، سیاسی و اقتصادی ، ضربه زدن در جبهه فرهنگی است گفت : اگر آمریکا به این نتیجه برسد که می توان آموزش و پرورش ایران را چنان تغییر داد که در چند سال آینده از انقلاب خبری نباشد دیگر اصراری بر محاصره اقتصادی خود نخواهد داشت  و جامعه اسلامی برای خنثی کردن نقشه دشمنان پس از امداد های غیبی به آموزش و پرورش و معلمان متعهد و دلسوز و دانش آموزان که سرمایه های انقلابند چشم دوخته است که  این موضوع نشان دهنده جایگاه آموزش و پرورش است.

 

رییس آموزش و پرورش بهشهر افزود : آموزش و پرورش در تمام دنیا 4هدف را دنبال می کند که این چهار هدف آموختن یا دانستن برای دانش آموز، آموزش برای بکار بستن، اموختن برای زیستن و آموختن برای با دیگران زیستن می باشد.

 ابولقاسم ثلاثی با بیان اینکه آموزش و پرورش مهمترین نهاد تربیت نیروی انسانی و مولد سرمایه های اجتماعی است تاکید کرد : آموزش و پرورش به دنبال رشد و شکوفایی استعداد های فطری و ارتقای کیفی دانش آموزان در عرصه های آموزشی و فرهنگی است.

وی اظهار کرد : آموزش و پرورش بهشهر 176 مدرسه و 23661 دانش آموز و 981 کلاس درس را فعال و دایر دارد که با حضور مدیران و معلمان و مربیان بسیار سخت کوش در عرصه تعلیم و تربیت و فعالیت ها و برنامه های آموزش و پرورش در جهت راستای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده استقدم بر می دارد.

وی گفت : آموزش و پرورش شهرستان بهشهر در عرصه آموزشی و پژوهشی رتبه سوم را دارد و بسیاری از رتبه های اول تا سوم را در استان اخذ کردیم و همچنین  در عرصه های فرهنگی هم جایگاه مهمی داریم.

ثلاثی گفت : رویکرد هزینه و فایده در فرایند فعالیت ها و برنامه ها در راستای فضا سازی فرهنگی آموزش و پرورش بهشهر قرار دارد.

ابولقاسم ثلاثی در پایان از عموم مردم برای مشاهده از نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان و معلمان که تا روز 16 اردیبهشت در بالکن مصلی نماز جمعه بهشهر برپاست دعوت کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : شهید مطهری الهام بخش نوجوانان پورشور قبل و بعد از انقلاب

شهید مطهری الهام بخش نوجوانان پورشور قبل و بعد از انقلاب

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر