صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

هر زمانی که تمایل دشمن به کسی را دیدید بدانید ریگی در کفش اوست!

آیت الله جباری امام جمعه بهشهر: هر زمانی که دشمنان از ما تعریف کردند باید دانست که شیطان در ما رسوخ کرده است. و هر زمانی که تمایل دشمن به کسی را دیدید بدانید ریگی در کفش او وجود دارد. حالا این فرد هر شخصیتی که می خواهد باشد.

کد خبر : 9606

تاریخ انتشار : 12/02/1393 - 22:23


 هر زمانی که تمایل دشمن به کسی را دیدید بدانید ریگی در کفش اوست!

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر؛ آیت الله حاج سید صابر جباری امام جمعه بهشهر در خطبه های نماز جمعه ۱۲ اردیبهشت ماه ۹۳ بهشهر با اشاره به روز کارگر، توجه به کار و کارگر را از وظایف مسئولان دانسته و خواستار رسیدگی بیشتر به مشکلات کارگران شد.


وی ضمن گرامیداشت یاد و نام استاد شهید مرتضی مطهری ، اجر نهادن به مقام شامخ معلم و استاد را وظیفه همگان دانسته و از معلمین هم خواست با توجه به شهادت هزاران معلم ، دانشجو و دانش آموز ضمن حفظ حرمت خون این شهیدان عزیز ، در تربیت صحیح فرزندان این کشور کوشا باشند.


 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به کشورهای انگلیس ، آمریکا و اسرائیل، تاکید کرد: این هایی که دم از حقوق بشر می زنند وقتی به ملت های خود رحم نمی کنند ، به دیگر ملت ها مخصوصاً مسلمانان اصلاً رحم نخواهند کرد.


وی افزود: هر جایی که منافع شان در خطر باشد ، کشور های دیگر از جمله ایران اسلامی را متهم به دخالت در دیگر کشور ها از جمله سوریه ، یمن ، عراق و غیره می کنند و هر اقدامی که در کشور های مستقل از جمله انتخابات قانونی برگزار گردد و منافع آن ها دیده نشود مورد قبول شان نبوده و این اقدامات را غیر قانونی می دانند ولیکن اگر اقدامات غیر انسانی و ضد حقوق بشر در کشور های مختلف از جمله مصر اتفاق بیفتد و یک روزه چند هزار انسان را محکوم به اعدام و حبس ابد نمایند ، چون در راستای منافع شان بوده سکوت اختیار می کنند.

 

امام جمعه بهشهر گفت : در قضیه صدور احکام سنگین برای تعداد زیادی از مردم مصر حقوق بشر کجا است. چرا دم بر نمی آورند. اگر یک قاچاقچی جانی برابر حقوق قانونی در ایران اسلامی اعدام شود حقوق بشر و سازمان ملل دادشان بلند می شود ولیکن برای این حادثه سنگین در مصر چرا سکوت کردند.


آیت الله جباری در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه گفت : سازمان ملل اگر کارایی ندارد باید درش را بست. البته دنیا نگاه های تبعیض آمیز غرب را می فهمد و می بینید که چطور غربی ها با انسان ها برخورد می کنند.

 

خطیب جمعه بهشهر با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به مسائل بین المللی افزود: دشمن امروز مترصد گرفتن امتیاز از ایران است تا آن را  برای انقلاب های منطقه فاکتور کند!

 

وی با اشاره به خدمات جمهوری اسلامی در شهرستان به عنوان یک نمونه در کشور گفت : خدمات انقلاب را باید دید و توقع خود را کنترل کرد.

 

آیت الله جباری در بخش دیگری از خطبه دوم، مردم ایران را حق شناس نسبت به خدمات جمهوری الامی و دشمن شناس خواند و افزود : مردم ایران می دانند که دشمنان ما سعادت ما را نمی خواهند.

 

عضو مجلس خبرگان بیان داشت: هر زمانی که دشمنان از ما تعریف کردند باید دانست که شیطان در ما رسوخ کرده است. و هر زمانی که تمایل دشمن به کسی را دیدید بدانید ریگی در کفش او وجود دارد. حالا این فرد هر شخصیتی که می خواهد باشد.

 

 

وی در پایان از دولت جمهوری اسلامی خواست که در موضوع صدور احکام ضد بشری اعدام و حبس ابد مسلمانان مصر موضع گیری قاطع نموده و این حرکت ضد حقوق بشری را به دنیا اعلام کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : هر زمانی که تمایل دشمن به کسی را دیدید بدانید ریگی در کفش اوست!

 هر زمانی که تمایل دشمن به کسی را دیدید بدانید ریگی در کفش اوست!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر