صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
حضور دوباره دکتر شریفی در بهپاک

مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک بهشهر معرفی شد

طی مراسمی در بهشهر دكتر عليرضا شريفي به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک معرفی شد.

کد خبر : 9550

تاریخ انتشار : 09/02/1393 - 18:21


مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک بهشهر معرفی شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، ظهر امروز با حضور امام جمعه و نماینده مردم  مازندران در خبرگان رهبری، فرمانده و نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان  بهشهر دكتر عليرضا شريفي به عنوان مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک معرفی  شد. 

دكتر عليرضا شريفي در این مراسم نیز در سخنانی ضمن  ابراز خرسندی از حضور دوباره در شرکت صنعتی بهپاک و تبریک به مناسبت روز  جهانی کار و کارگر، اظهار داشت: در رقابت با شرکت های خصوصی با توکل به  خدا و کمک شما در سال های اخیر توانستیم به سود 27 میلیاری برسیم. 

وی افزود: یکی از معیار های مدیر موفق و خوب انتخاب نیروی انسانی درست و  کارآمد است. 

مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک با تاکید به اینکه نیروی انسانی بهپاک  بزرگترین دارایی شرکت هستند، تصریح کرد: رمز موفقیت شرکت بهپاک به کار  تیمی است و آنچه که سرمایه اصلی ما بوده، نیروی انسانی این شرکت است که  واقعا نمونه هستند. 

شریفی تمامی موفقیتهای به دست آمده را حاصل تعامل، همفکری، همکاری کلیه  کارکنان صدیق و زحمتکش شرکت صنعتی بهپاک دانستند و گفت: با این دانش فنی  و امکانات اندک موفق ظاهر شدیم و این دارایی بسیار ارزنده ای است که انشا  ا... با حمایت از کارگران و ارتباط دوطرفه و بیان انتقادات و پیشنهادات  به هم کمک کنیم تا شاهد رشد و تعالی شرکت صنعتی بهپاک باشیم. 

گفتنی است در این مراسم به پاس زحمات و تلاشهای تعدادی از فعالان اردوی  راهیان نور امسال جوایزی به رسم یادبود توسط دکتر شریفی مدیرعامل جدید  شرکت بهپاک، سرهنگ نجفی فرمانده و حجت الاسلام نوذری نماینده ولی فقیه  سپاه شهرستان اهدا شد. 

به گزارش خط امید، دكتر عليرضا شريفي از سال 87 به مدت چهار سال به عنوان  مدیرعامل شرکت صنعتی بهپاک بهشهر مشغول به کار بوده که توجه ایشان به  حفظ جایگاه و کرامت انسانی کارکنان و گارگران این شرکت موجب رضایت مندی  نیروی انسانی حاضر در این کارخانه می باشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک بهشهر معرفی شد

مدیرعامل جدید شرکت صنعتی بهپاک بهشهر معرفی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر