صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بابایی در گفتگو با خط امید خبر داد

پانزده اردیبهشت زمان ثبت نام در اعتکاف بهشهر

سید محمد بابایی رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر گفت : زمان ثبت اعتکاف امسال از 15 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا 22 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

کد خبر : 9549

تاریخ انتشار : 09/02/1393 - 11:33


پانزده اردیبهشت زمان ثبت نام در اعتکاف بهشهر

حجت الاسلام سید محمد بابایی رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر اعتکاف را یکی از نعمات الهی بر شمرد و افزود : مراسم پرفیض اعتکاف فرصت خوبی برای توسعه فرهنگ دینی و الهی می باشد.

بابایی خبر داد: مراسم پر فیض اعتکاف امسال در 8 مسجد شهرستان بهشهر برگزار می شود و بانوان و آقایان  عزیز بهشهری می توانند از این فرصت برای ارتباط با خدا استفاده کنند.

سید محمد بابایی افزود: زمان ثبت اعتکاف امسال از 15 اردیبهشت ماه آغاز می شود و تا 22 اردیبهشت ادامه خواهد داشت و متقاضیان برای ثبت نام در این مراسم پرفیض می توانند از ساعت 8 صبح تا 13 ظهر در زمان اعلام شده  به اداره تبلیغات اسلامی مراجعه کنند.

رییس سازمان تبلیغات اسلامی بهشهر در خصوص محدودیت سنی متقاضیان گفت: همه عزیزانی که به سن تکلیف رسیده اند می توانند در این مراسم شرکت کنند.

حجت الاسلام بابایی افزود : زمان برگزاری اعتکاف امسال هم در تاریخ 23 ،24 و 25 اردیبهشت ماه مصادف با 13 ،14 ،15 رجب در شهرهای خلیل شهر ،بهشهر ،رستمکلا، منطقه چهارقلعه برگزار می شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : پانزده اردیبهشت زمان ثبت نام در اعتکاف بهشهر

پانزده اردیبهشت زمان ثبت نام در اعتکاف بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر