صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس:

رانت ۶۵۰ میلیون یورویی در دولت به وقوع پیوسته است

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت که رانت ۶۵۰ میلیون یورویی به وقوع پیوسته و عدم ارائه گزارش دلیل بر وجود همین رانت است.

کد خبر : 9500

تاریخ انتشار : 08/02/1393 - 10:33


رانت ۶۵۰ میلیون یورویی در دولت به وقوع پیوسته است

به گزارش خط امید بهشهر _ مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی و سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ خانه ملت در گفت‌‌وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت پرونده رانت ۶۵۰ میلیون یورویی، گفت: گزارش مربوط به این پرونده هنوز به کمیسیون ارائه نشده است.

 

وی اضافه کرد: اگر قرار باشد ما برای هر گزارشی اینقدر صبر کنیم و از ظرفیت کمیسیون نیز بهره نبریم پاسخی ارائه نخواهد شد؛ در مجموع برداشت من این است که این رانت انجام شده و عدم پاسخ وزارتخانه‌های صنعت و جهاد کشاورزی نیز نوعی تعلل است به خاطر اینکه آنها جواب منطقی، متقن و مستدلی ندارند.

 

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی همچنین تأکید کرد که رانت ۶۵۰ میلیون یورویی به وقوع پیوسته و عدم ارائه گزارش دلیل بر وجود همین رانت است.

 

افضلی‌فرد در پاسخ به این سؤال که در صورت عدم ارائه گزارش از سوی وزارتخانه‌های صنعت و جهاد کشاورزی کمیسیون اصل ۹۰ چه واکنشی نشان خواهد داد، خاطر نشان کرد: در چنین حالتی کمیسیون رأسا ورود پیدا می‌کند و براساس کار کارشناسی احراز تخلف کرده و گزارش را به قوه قضائیه ارسال خواهد کرد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : رانت ۶۵۰ میلیون یورویی در دولت به وقوع پیوسته است

رانت ۶۵۰ میلیون یورویی در دولت به وقوع پیوسته است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر