صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

سازمان ملل خاصیت ندارد/ اوضاع فرهنگ در جامعه مناسب نیست

آیت الله جباری امام جمعه بهشهر تاکید کرد سازمان مللی که خاصیت ندارد مانند کفش کهنه است و باید دور انداخته شود،اوضاع و احوال فرهنگ در جامعه ما مناسب نیست.

کد خبر : 9431

تاریخ انتشار : 05/02/1393 - 22:04


سازمان ملل خاصیت ندارد/ اوضاع فرهنگ در جامعه مناسب نیست

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه شهرستان بهشهر و نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه این هفته تشکیل شورا ها در نظام جمهوری اسلامی را مشارکت مردم بر امور خود دانسته  و ادامه داد : عقل جمعی شوراها است که باعث انجام کارهای موثر در جامعه شهری و روستایی می شود.

 

جباری با اشاره وضعیت معیشتی کارگران افزود: برخی از کارگران که کاریابی برایشان سخت است و یا کارخانه ها عذرشان را خواسته اند در امرار معاش زندگی خود مشکل دارند و باید به فکر آنها باشیم ومسئولین نسبت به این قشر زحمتکش حمایت های بیشتری را ارائه نمایند.

 

امام جمعه بهشهر در بخش دیگری از خطبه های خود با اشاره دخالت های آمریکا در منطقه افزود : دخالت در ریاست جمهوری لبنان با هزینه هایمیلیارد دلاری برای به کرسی نشاندن شخصیت دست نشانده و جلادی چون جعجع در جهت نا امن کردن جوامع جهانی خصوصا اسلامی است چراکه  اگر در لبنان موفق می شدند سوریه دیگر ضعیف می شد.
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : آنها با هزینه 5میلیارد دلاری در اکراین  این کشور را تجزیه کردند تا یک سنگر به جلو پیشرفت کنند.

 

سید صابر جباری ادامه داد : در بحرین با فشار به دولت آل خلیفه ، نماینده آیت الله سیستانی را اخراج کرده و در سازمان ملل از صدور مجوز ورود نماینده دولت جمهوری اسلامی جناب آقای دکتر ابوطالبی جلوگیری می کند چراکه آنها تحمل ندارند و این نشانه بارز نقض دموکراسی است.

 

جباری افزود : آمریکا به ناحق از صدور مجوز برای ابوطالبی خودداری می کندو سازمان ملل توان و جرات این را ندارد که به آمریکا حرفی بزند،برای اینکه سازمان ملل از آمریکا می ترسند و این بزرگترین نقص سازمان ملل است،سازمان مللی که خاصیت ندارد کفش کهنه ای است که باید دور انداخته شود.

 

آیت الله جباری در ادامه گفت : مسئولین آمریکایی برای ملت ایران پیام تبریک می فرستند این در حالی است که اموال مارا غصب کرده اند و به ما نمی دهند ، ساختمانی که در زمان طاغوت به نام بنیاد علوی در نیویورک خریداری شده است را الان مصادره می کنند ، این پیام های  تبریک به چه درد می خورد؟ حق مردم را پس بدهید.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن به جای باروت با اینترنت و ماهواره به جنگ آمده تاکید کرد : اوضاع و احوال فرهنگ در جامعه ما مناسب نیست باید نظارت بیشتری به فرهنگ جامعه شود ،از خانه هایی که با دین فاصله گرفتند کم حجاب بیرون می آید که اگرنترسند بی حجاب بیرون می آیند با پول آمریکا در خانه های تهران کلیسای خانگی می سازند برای اینکه امیدوار شدند مردم ایران را مسیحی کنند. 

 

خطیب نماز جمعه بهشهر خطاب به دولتمردان جمهوری اسلامی ایران گفت : مملکت باید با عزت اداره شود ما ذلت مملکت را چه در دیپلماسی و چه در نیازمندی های روزمره نمی پذیریم به مردم امید دهید چرا که یاس و نا امیدی مرگ آور است. 

  

  

دیدگاه شما در مورد : سازمان ملل خاصیت ندارد/ اوضاع فرهنگ در جامعه مناسب نیست

سازمان ملل خاصیت ندارد/ اوضاع فرهنگ در جامعه مناسب نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر