صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

رئیس جمهور به جلسه 4 نفره نرفت/ روحانی آخرین امید ماست

آقایان هاشمی رفسنجانی، سید حسن خمینی و محمد خاتمی درصدد راه اندازی جلسه ای چهار نفره با حسن روحانی بوده اند تا درباره انتخابات آینده مجلس و خبرگان رایزنی نمایند.

کد خبر : 9218

تاریخ انتشار : 30/01/1393 - 07:56


رئیس جمهور به جلسه 4 نفره نرفت/ روحانی آخرین امید ماست

به گزارش خط امید بهشهر _ مشرق نوشت: گفته می شود روحانی این پیشنهاد را رد کرده و حاضر نشده چنین جلسه ای در دفتر رئیس جمهور تشکیل شود. 

 

یکی از دلایل مخالفت روحانی این بوده که تشکیل چنین جلساتی به معنای مهندسی انتخابات آینده توسط دولت است.علاوه بر آن که روحانی، جریان اعتدال را یک جریان قوی سیاسی دانسته که نیاز به ائتلاف نداشته و بقیه گروه ها باید از لیست اعتدال حمایت نمایند.

 

از سوی دیگر،‌ در جلسات اخیر مجمع روحانیون، گزارشی از فعالیت های انجام شده پیرامون انتخابات مجلس خبرگان ارائه شده است. در رای گیری به عمل آمده مقرر شد آقای سید هادی خامنه ای مسوولیت اجرایی و موسوی بجنوردی وظیفه شناسایی و ارزیابی سطح سواد فقهی و حوزوی کاندیداهای خبرگان را عهده دار شود.

 

همچنین در راستای فعالیت انتخاباتی افراطیون اصلاح طلب،‌ اعضای حزب منحله مشارکت راه اندازی دفاتر خود در استان ها را در دستور کار قرار داده اند. در دستور العمل اجرایی مشارکتی ها به پادوهای حزبی شان بر سه نکته تاکید شده است:

 

۱- در فعالیت های سیاسی و اعلام مواضعی که دارید نباید متهم به ضدیت با نظام و براندازی شویم.

 

۲-باید به عنوان یک جریان مستقل شناخته شویم تا ناکارآمدی دولت روحانی به ما منتسب نشود.

 

۳-ما نباید پیشقراول انتقاد از دولت روحانی شویم. روحانی آخرین امید ما برای بازگشت به قدرت است.


منبع : جهان

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 01 اردیبهشت 1393 - 09:49
  حسین

  بنده کاری به اصلاح طلب های تندرو ندارم، اما آقای روحانی باید وضعیت خودش با مردم را روشن کند؛ چون توی این 9 ماه ملت فقط گرانی و تورم و فشار بیشتر رو تجربه کردند!!!، یعنی اینکه ایشون هم مثل احمدی نژاد فقط وعده داده و ادا و اطوار درآورده!!!!....، یک واقعیت وحشتناک درحال آشکار شدن برای مردم ایران است و اینکه روحانی با تندروها و افراطی ها باید سازش کرده باشه تا این وضعیت فلاکت بار معیشتی و اقتصادی، دوام پیدا کرده باشه....؛ دلیل دیگر اینکه مردم از زور فشار اقتصادی و معیشتی طبق آمار بالای 70 میلیون برای چندرغاز یارانه ثیت نام کرده اند....؛ آمریکاییها جلوتر از ما متوجه بلوف روحانی شدند!!،وگرنه به ابوطالبی که خودش گرین کارت آمریکا را دارد و 35 سال هم از گروگانگیری گذشته و فقط یک مترجم غیررسمی بوده، چرا باید سخت بگیرند....؛ در یک کلام؛ ملت ایران فریب روحانی و دارودسته اش را خوردند و احمدی نژاد دیگری دوباره متولد شده که فقط لاف میزند و وعده سرخرمن میدهد!!!!!!..............؛

  0 0
دیدگاه شما در مورد : رئیس جمهور به جلسه 4 نفره نرفت/ روحانی آخرین امید ماست

رئیس جمهور به جلسه 4 نفره نرفت/ روحانی آخرین امید ماست

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر