صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد

دولت موضع گیری های چندگانه نداشته باشد

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت :دولت نسبت به ارائه اطلاعات و موضع گیری ها هماهنگی های لازم را داشته باشند تا خدای نکرده در یک موضوع از چند مسئول موضع گیری چندگانه مطرح نگردد.

کد خبر : 9212

تاریخ انتشار : 29/01/1393 - 23:40


دولت موضع گیری های چندگانه نداشته باشد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر؛ آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه این هفته بهشهر ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و  حضرت امام خمینی (ره) و روز مادر و هفته زن  و گرامیداشت روز ارتش  ،یاد و نام شهدای ارتش قهرمان را اجر نهاد و از تلاش و ایثارگری های همه رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی قدردانی کرد.

 

وی در بخش دیگری از خطبه ی در موضوع هفته سلامت از همگان خواست قدر سلامتی خود را دانسته و مسئولین هم باید در تامین امکانات سلامت از جمله سلامت جسم و روان جامعه کوشا باشند.

 

حضرت آیت الله جباری در ادامه با تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و ذریه پاکش حضرت امام خمینی (ره) و روز مادر و هفته زن ، از همه زنان و مادران خواست که با الگو گرفتن از حضرت فاطمه زهرا (س) ، نسبت به رعایت اخلاق و حجاب خود و تربیت فرزندان صالح کوشا بوده و ان شا الله مثل آن حضرت در دفاع از دین و ولایت در صحنه باشند.

 

آیت الله جباری با تاکید براین نکته که ما باید بستر پیشرفت نظامی و امنیتی را فراهم کنیم افزود : بستر امنیتی ما توان عملی مردم و سلاح ماست، و ما باید از نظر نظامی پیشرفته باشیم!

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت : امروز هم  موضوع موشکی از سوی دشمنان مطرح شمی شود است چراکه آنها می خواهند ما را خلع سلاح کرده و بعد به ما حمله کنند. همان بلایی که بر سر عراق آوردند.

 

امام جمعه بهشهر در بخش پایانی خطبه ها ، اعتماد نکردن به دشمن را از تاکیدات دین و مقام معظم رهبری دانسته و تاکید کرد : ما هر کاری را که میل دشمن باشد عمل کنیم ، دشمن بهانه جدیدی را مطرح می کند ، همانطور که اول هسته ای را مطرح کردند و حالا موشک های دور برد و حقوق بشر. لذا باید با قدرت و اقتدار کار درست خودمان را انجام داده و ذره ای به دشمنان اسلام از جمله آمریکا اعتماد نکنیم.

 

آیت الله جباری در پایان از مسئولین هیئت دولت درخواست کرد که نسبت به ارائه اطلاعات و موضع گیری ها هماهنگی های لازم را داشته باشند تا خدای نکرده در یک موضوع از چند مسئول موضع گیری چندگانه مطرح نگردد. 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت موضع گیری های چندگانه نداشته باشد

دولت موضع گیری های چندگانه نداشته باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر