صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو کمیسیون انرژی مجلس خبر داد:

افشاء تخلف 4 میلیارد دلاری دولت/ دولت با این تخلف تورم را بالا برد

حبیب آقاجری اظهار داشت:یک گزارشی به دست کمیسیون انرژِی مجلس رسیده است که دولت 4/1 میلیارد دلار در اسفند 92 دولت از صندوق توسعه ملی بدون مجوز برداشت کرده است.

کد خبر : 9193

تاریخ انتشار : 28/01/1393 - 14:44


افشاء تخلف 4 میلیارد دلاری دولت/ دولت با این تخلف تورم را بالا برد

به گزارش خط امید بهشهر _ حبیب آقاجری نماینده ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی، از تخلف بزرگ دولت خبر داد و  اظهار داشت:  گزارشی به دست کمیسیون انرژِی مجلس رسیده است که دولت 4/1 میلیارد دلار در اسفند 92 دولت از صندوق توسعه ملی بدون مجوز برداشت کرده است

وی افزود:دولت با تبدیل این 4 میلیارددلار به ریال و وارد کردن آن به بازار سبب شده است که پایه پولی بالا برود که اثر تورمی بالایی خواهد داشت و در آینده نزدیک اثرات منفی خود را نشان خواهد داد.

عضو کمیسیون انرژِی مجلس تصریح کرد: این آقایانی که از دولت قبل انتقاد می کردند که قانون رعایت نمی شود و بی انضباط مالی وجود دارد انتظار می رفت خودشان که امروز در دولت هستند لااقل این چیزها را رعایت کنند اما متاسفانه می بینیم که ایراداتی که به دولت قبل می گرفتند امروز خودشان رعایت نمی کنند.

وی در پایان خاطر نشان ساخت:این کار دولت یک تخلف بزرگ است و بدون اجازه مجلس حق برداشت از صندوق توسعه ملی را ندارد لذا قطعا قاعدتا مجلس این موضوع را پیگیری خواهند کرد.


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : افشاء تخلف 4 میلیارد دلاری دولت/ دولت با این تخلف تورم را بالا برد

افشاء تخلف 4 میلیارد دلاری دولت/ دولت با این تخلف تورم را بالا برد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر