صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

كميته بانوان خير مدرسه يار در بهشهر شکل گرفت

مدير آموزش و پرورش بهشهر از شكل گيري كميته بانوان خير مدرسه يار در بهشهرخبر داد و گفت: خوشبختانه اين ستاد با فعاليت همه جانبه درامر كمك به خيرين مدرسه ساز و ايجاد كارهاي فرهنگي فعال است.

کد خبر : 9157

تاریخ انتشار : 28/01/1393 - 10:18


كميته بانوان خير مدرسه يار در بهشهر شکل گرفت

به گزارش خط امید بهشهر _ ابوالقاسم ثلاثي عصر چهارشنبه در همايش تجليل از خيرين مدرسه ساز و مدرسه يار در سالن توحيد بهشهر افزود: شكل گيري كميته و ستاد بانوان خير مدرسه يار در مجمع خيرين از مسائل مهم و مثبتي است كه در بحث مشاوره، فعاليتهاي فرهنگي و آموزشي و مسائل مهم فرهنگي كمك كار ما است.

 

وی ساخت و ساز مناسب فضاهاي آموزشي توسط خيرين را نشانه تدین و سابقه درخشان مردم شهر بهشهر در امور خیر برشمرد و افزود: این مهم نشان می دهد که ظرفیت های والایی برای جلب مشارکت خیرین در شهرستان وجود دارد و ما باید با فراهم نمودن بستر های لازم، حمایت و پشتیبانی خیرین را به سمت توسعه کمی و کیفی فضاهای آموزشی سوق دهیم.

 

ثلاثي يادآور شد: در سال گذشته با همت خیرین مدرسه ساز تعداد دو باب مدرسه در دست ساخت بود كه مدرسه تيزهوشان شهيد بهشتي با اعتبار يك ميليارد و 200 ميليون توماني كه 400 ميليون تومان توسط خير كاظم قلم چي اهداء شد ساخته و افتتاح شد.

 

وي گفت: ساخت مدرسه 15 كلاسه آيت الله طالقاني( شهيد شريعتي سابق) نيز با 3 هزار متر مربع زير بنا با هزينه 3 ميليارد توماني توسط یک خير با پيشرفت فيزيكي 90 درصد در حال ساخت است.

 

مدير آموزش و پرورش بهشهر با اشاره به پروژه هاي نيمه كاره در بهشهر يادآور شد: در شهرستان بهشهر در حال حاضر  3 پروژه نيمه كاره در بخش آموزش و پرورش داريم كه مركز شبانه روزي حسين آباد، كانون فرهنگي و تربيتي و سالن ورزشي از جمله اين پروژه ها است.

 

ثلاثي ادامه داد: مكان يابي ساخت فضاهاي آموزشي اولويت ساخت و ساز است و براي ما مهم است و به همين دليل شايد در برخي موارد نتوانيم براساس نيت خيرين و واقفين عمل كرده و در هر كجا مدرسه بسازيم چرا كه دانش آموز نداريم.


منبع : انقلاب نیوز

 

  

دیدگاه شما در مورد : كميته بانوان خير مدرسه يار در بهشهر شکل گرفت

كميته بانوان خير مدرسه يار در بهشهر شکل گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر