صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
آزموده در نشست بررسی کارخانه کمچوست

انتقال کلیه زباله ها از محل فعلی به کارخانه

حمید آزموده در نشست شهرداران شهرستان بهشهر در خصوص کارخانه کمپوست گفت: با نصب دستگاه ویندرو که انشاء الله تا پایان فصل اول اتفاق خواهد افتاد کلیه زباله ها از محل فعلی به کارخانه انتقال داده خواهد شد.

کد خبر : 9062

تاریخ انتشار : 25/01/1393 - 15:46


انتقال کلیه زباله ها از محل فعلی به کارخانه

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر حمیدآزموده  شهردار بهشهر در اولین  نشست شهرداران شهرستان بهشهر و کارشناسان استانداری  در خصوص بررسی وضعیت کارخانه کمپوست که در شهرداری بهشهر برگزار شد گفت : با توجه به کمبود امکانات و اعتبارات مالی ، پیشرفت کارخانه کمپوست مورد رضایت کارشناسان و مسئولان بوده ولی ما تنها تا خرید دستگاه ویندرو پیش خواهیم رفت و در صورت عدم تامین اعتبارات ملی و استانی  قادر به ادامه پروژه نخواهیم بود .

 

شهردار بهشهر تاکید کرد : مسئولان استانی  در اخذ اعتبارات  و توزیع بودجه جزیره ایی عمل میکنند و جزیره ای عمل کردن مسئولان فرادست مانع از توسعه شهرهای کوچک خواهد شد چرا که این نگاه باید به سمت دیدگاه فرا نگر پیش رفته به گونه ایی که این واقعیت در خصوص کارخانه کمپوست بهشهر صورت گرفته است .

 

مهندس آزموده با اشاره به وضعیت خرید ویندرو و نصب درکارخانه کمپوست افزود : با خرید و نصب این دستگاه که انشاء الله تا پایان فصل اول اتفاق خواهد افتاد  کلیه زباله ها از محل فعلی به کارخانه انتقال داده خواهد شد همچنین با شروع پروژه تله کابین  تعجیل در این موضوع مهم تر می شود . 

 

شهردار بهشهر همچنین به تصفیه  شیرابه کمپوست در این کارخانه اشاره کرد و ادامه داد : بابت دستگاه تصفیه شیرابه زباله نیز تاکنون بیش از 3 میلیارد ریال پرداخت شد و در مدت زمان دو ماه  نصب شده  و شیرابه های زباله را با توجه به استانداردهای آب ، به آب مورد استفاده در کشاورزی تبدیل خواهد کرد . 

  

دیدگاه شما در مورد : انتقال کلیه زباله ها از محل فعلی به کارخانه

انتقال کلیه زباله ها از محل فعلی به کارخانه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر