صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
قدمي در كارگاه آموزشي دانشگاه پيام نور بهشهر:

دانشگاه بستر مناسب جهت هدایت فرهنگی جوانان

قدمي معاون فرهنگي و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان در كارگاه آموزشي پيش از ازدواج در دانشگاه پیام نور بهشهر دانشگاه را بستري مناسب جهت هدايت فرهنگي جوانان دانست.

کد خبر : 9060

تاریخ انتشار : 25/01/1393 - 15:37


دانشگاه بستر مناسب جهت هدایت فرهنگی جوانان

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید بهشهر، كارگاه آموزشي پيش از ازدواج توسط موسسه هاديان جوانان از سازمان هاي مردم نهاد اداره كل ورزش و جوانان استان مازندران صبح  امروز با حضور قدمي معاون فرهنگي و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان،  اكبري رئيس اداره ورزش و جوانان بهشهر، مجيدي رئيس گروه ساماندهي امور  جوانان و رضايي رئيس گروه فرهنگي و تربيتي اداره كل ورزش و جوانان در  دانشگاه پيام نور بهشهر برگزار شد. 

معاون فرهنگي و امور جوانان با تاكيد به ضرورت آموزش هاي قبل، حين و بعد  از ازدواج اظهار داشت: اين اقدامات و برنامه ها در صورت تدوام و برنامه  ريزي مناسب مي تواند در كاهش آمار طلاق موثر بوده و سلامت جامعه را تضمين  كند. 

قدمي با تاكيد به حضور گسترده جوانان در مراكز آموزشي از دانشگاهها به  عنوان يكي از تاثير گذارترين محور هاي فرهنگسازي در حوزه هاي مختلف ياد  كرد و دانشگاه را بستري مناسب جهت هدايت فرهنگي جوانان دانست. 

به گزارش خط امید، معاون فرهنگي و امور جوانان اداره كل ورزش و جوانان،  رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهشهر، رئيس گروه ساماندهي امور جوانان  و رئيس گروه فرهنگي و تربيتي اداره كل ورزش و جوانان با دكتر شعباني رئيس  دانشگاه پيام نور بهشهر ديدار كردند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : دانشگاه بستر مناسب جهت هدایت فرهنگی جوانان

دانشگاه بستر مناسب جهت هدایت فرهنگی جوانان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر