صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
واکنش شهرداری به خبر خانم سخنگو

مکاتبات اداری کذب به منظورتنش فکری مردم منتشر نکنید/منتشر کننده خبر واهی اسناد ارائه کند

منتشر کنندگان مکاتبات اداری آنهم به کذب که یقینا به منظورتنش فکری ساکنان شهر و به تشویش افکار شهروندان منجر میگردد ، اقدام ننمایند.

کد خبر : 8975

تاریخ انتشار : 24/01/1393 - 11:16


مکاتبات اداری کذب به منظورتنش فکری مردم منتشر نکنید/منتشر کننده خبر واهی اسناد ارائه کند

به گزارش خط امید بهشهر پس از انتشار خبری مبنی بر خرید خودروی گران قیمت برای شهردار بهشهر در این سایت که با توجه به گفته های یکی از اعضای شورای شهر بهشهر در شبکه اجتماعی فیس بوک درج شد ، شهرداری بهشهر در خصوص مطلب فوق واکنش نشان داده و مطلبی را برای روشن شدن افکار عمومی به مدیریت سایت خط امید بهشهر ارسال کرده است که به رسم امانت در ذیل منتشر خواهد شد.


اما نکته مهمی که ذکر آن از اهمیت بالایی برخوردار است اینکه سایت خبری تحلیلی خط امید بهشهر از هرگونه بازی های سیاسی و جناحی برخی افراد در این شهر بدور است و تمامی مطالب سایت فقط در جهت کمک به پیشرفت شهرستان بهشهر و درخشیدن این شهر در استان و کشور است،لذا ارتباط هر شخص و یا اشخاصی را برای جهت دهی خاص به اخبار این سایت بدور از رفتار حرفه ایی دانسته و در خبر فوق فقط پیام یکی از اعضای شورای شهر بهشهر در یکی از شبکه های اجتماعی  را منتشر کرده است که طبیعتا پاسخگوی صحت و یا کذب بودن خبر ، این عضو شورای شهر می باشد.

 

تصویر پیام عضو شورای شهر در شبکه اجتماعی فیس بوک(برای مشاهده عکس در سایز بزرگتر بر روی آن کلیک کنید)


مطلب شهرداری بهشهر

مدیر مسئول محترم سایت خط امید 
با سلام  و ارادت و ضمن تشكر از فضاي دوسويه‌اي كه جهت تنوير افكارشهروندان  فراهم ‌آورده ایید ، خواهشمند است طبق قانون مطبوعات  و رسانه جوابيه ذيل را در ارتباط با خبر درج شده درتاریخ  19/01/1393 به همان ترتيب منعكس فرماييد تا مورد قضاوت  خوانندگان محترم قرار گيرد.

 در اين زمينه ضمن تقدير از اطلاع‌رساني خبرگزاری خط امید توجه خوانندگان را به نكاتي جلب مینمایم :


خبرگزاری خط امید آورده است : در چند روز اخیر شایعاتی پیرامون خرید خودروی گران قیمت برای شهردار بهشهر در صفحات اجتماعی مطرح شد که با پیام فیس بوکی خانم حسینی این شایعات تایید شد.عضو شورای شهر بهشهر در این پیام خود به تصویب نشدن طرح خرید خودروی گران قیمت با اعتراض 6 تن از اعضای این شورا اشاره کرد واز انتقاد و دلخوری عجیب آقای شهردار خبر داد. و در ادامه  با این مضمون عنوان شده است که خوشبختانه با همدلی و اتحاد 6 تن از اعضاء از تصویب طرح شائبه برانگیز خرید یک دستگاه ماشین گران قیمت برای شهردار هم جلوگیری به عمل آمد هرچند در هر دو مورد با انتقاد و دلخوری عجیب آقای شهردار مواجه شدیم!!...

 بند (1)  حال در ابتدا به استحضار رسانده که امیدواریم زعم وبرداشت منتشر کنندگان مکاتبات اداری آنهم  به کذب که یقینا  به منظورتنش فکری ساکنان شهر و به تشویش افکار شهروندان منجر میگردد ، اقدام ننمایند چرا که داشتن سر فصل کاری، برنامه و پروژه برای شهروندان واعلام برنامه های حداقل 4 ساله حائز اهمیتتر، جلوه مینماید  که جای خالی آن احساس میگردد..

باید به اطلاع کلیه شهروندان فهیم برسانم ،اگر انتشاردهنده مطلب کذب فوق در جریانات برنامه نویسی ، بودجه نویسی  و مهم تر از همه  صلاحيت ذاتي کمیسیون ماده 77 قانون شهرداري بوده و در این زمینه متخصص باشند باید بتوانند و بدانند که برای معاملاتی نظیر خودرو که بیش از 150 میلیون تومان هزینه را به خود اختصاص خواهد داد میبایست در بودجه پیش بینی شده سال 92 که  در انتهای سال 91 به شورای اسلامی جهت تصویب ارسال میگردد لحاظ شده که شهرداری طبق اسناد موجود و قابل رویت برای مشارالیه  ،اقدام به این تقاضا ننموده و در پایان سال 92 نیز مجموعه شهرداری به هیچ عنوان جهت خرید خودرو، متقاضی نبوده است ( و اگر غیراین بوده تمنا میگردد اسناد را منتشر نمایند(

با این توضیحات طبق استنادی که ارائه خواهد شد صراحتا اعلام داشته که پیرو جلسه توافقی مورخ 26/5/91 بین اعضائ کمیسیون توافقات که رییس شورای اسلامی شهر عضو تام الاختیار آن  میباشد و در خصوص پرداخت قسمتی از بدهی ناشی از رای مورخ 15/05/90 که لزوم پرداخت آن به شهرداری دربدهکاری مودیان ناشی ازفاز 2 صدور پروانه ساختمان بوده مطرح گردیده که این افراد اعلام نموده اند بدلیل عدم توانایی در پرداخت بدهی و  قسمتی  از وجه تعیین شده ، حاضر به واگذاری خودرو ( طی نامه شماره 39511 به تاریخ 2/11/92 که در ذیل حک گردیده ) خواهیم بود 
و مابقی در موعد مقرر توسط نامبردگان پرداخت گردد .فلذا پس از طرح در جلسه طبق وظیفه تعریف شده در کمیسیون توافقات خواسته نامبردگان با حضور عضو شورای اسلامی در کمیسیون ، صورتجلسه طی نامه ایی به شماره 37543 به تاریخ 28/12/92 به شورای اسلامی شهربه صورت پیشنهاد  ارسال ، که تاکنون پاسخی کتبی دریافت نگردیده است . 

حال اگر واقعیات ،غیرِ مطالب عنوان شده باشد ،از منتشر کننده خبر واهی درخواست میگردد نسبت به ارائه اسناد مربوطه  جهت صحت کلام و برداشتهایی که در شبکه های اجتماعی و این خبرگزاری ارسال شده اقدام نمایند درغیر اینصورت ازرویکرد خردگرایی ، انصاف، میانه‌روی ، اعتدال و برنامه های خود سخن گفته تا آن‌ را گوهر گمشده اعتماد مردم  به خود در شورا نباشد .

 

 

 

 

 

    
 بند (2) در ادامه  شهردار بهشهر  در پاسخ به درج خبر دیگر با این مضمون که  امروز فیلمی مربوط به گوزن های پارک ملت در فیس بوک منتشر شد که واقعا جای تامل و تاسف دارد ضمن عذرخواهی از تمامی شهروندان و حامیان حقوق حیوانات در اسرع وقت پیگیر این موضوع خواهم بود توضیح داده که :  با توجه به زاد و ولد بالای گوزن زرد اروپایی ، شهرداری  نسبت به انتقال و فروش به سایر باغ وحش ها اقدام نموده و با توجه به اینکه کلیه گوزنها در مالکیت شهرداری میباشد اما با همه این تفاسیر با مجوز رسمی از اداره محیط زیست اقدام مینماید که در انتخاب نوع گوزن و انتقال حیوانات از روش سنتی استفاده شده و امکان بیهوشی گوزنها طبق تشخیص کارشناسان محترم محیط زیست خلاف مقررات تعریف شده زیست محیطی میباشد که این مورد نیز همراه با استناد به مکاتبات به شرح ذیل تقدیم میگردد.

 

 

  
 بند (3)  در پایان شهردار بهشهر با پاسخ به این مطلب که شهرداری بهشهر در خصوص چاپ بنرها ، پارچه ها و ... مراسم شهرستانی ایام فاطمیه در اقدامی عجیب کناره گیری کرد و از لفظ ما بودجه نداریم استفاده کرد توضیح داده است که: 

اعتقاد مردم  نسبت به حضرت زهرا(س) امری مسلم است ودر این ایام حرمت مادر اهل بیت (ع) از سوی همه مسلمانان حفظ میشودو حال  باید نکات مثبت و منفی را در کنار هم ببینیم، آگاهی و شناخت کافی از وظایف سازمان های مربوطه داشته باشیم سیاه پوشی شهر تنها بر دوش شهرداری نیست و دستگاههای شاخص دیگرنظیر اداره محترم تبلیغات اسلامی،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  ، حوزه علمیه ، اداره اوقاف ، اصناف و دستگاههای دیگر دنبال شود، نه اینکه فقط روی شهرداری تمرکز کرده و منتظر بمانیم تا ببینیم و به بهانه های زیادی دامن بزنیم . هر چند شهرداری از فاطمیه اول اقدام به این عمل نموده است . 

 

 

 

 

 تاکنون شهرداری در تمامی مناسبتها مذهبی و ملی بیشتر از دستگاههای فوق قدم برداشته به گونه ایی که در بسیاری از مناسبتها با پرداخت هزینه های بالا بابت برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در پارکها ،اجرای برنامه های فرهنگی در طرح دریا،  مساعدت در برگزاری یادواره های شهدا به صورت نقدی با مبلغ بالا ، و تلویزیونهای شهری را بدون دریافت وجه به انعکاس برنامه ها، با ارسال پیامک رایگان در اطلاع رسانی شهروندان  ، با چاپ پوستر و بنر با متراژ بالا و تامین سیستم صوتی  در راهپیماییها  ، هزینه خرید گل و عطر افشانی قبور شهدا بدون استثنا  در تمامی مناسبتها مختلف و صدها برنامه دیگر حمایت خود را خالصانه اعمال و دریغ نکرده و حال با عدم تقبل تنها یک مورد از برنامه انهم تامین سیستم صوتی ، به ظاهر شمشیر را برایمان در خبرگزاریها  ازرو می بندند که نه تنها ما متضرر نشدیم بلکه حد خود را در حمایت از دستگاهها شناخته اییم . ما صراحتا به کارشناسان دستگاهها اعلام نموده اییم بدلیل عدم تصویب بودجه سال 93 تا اطلاع ثانوی از پرداخت هرگونه وجه نقدی  به سایر دستگاهها معذوریم . 


در خاتمه از تلاشي كه براي روشن نمودن واقعیات اداری مبذول مي‌داريد سپاسگزارم
     
 
حمیدآزموده
شهردار بهشهر    

  

برای این پست 13 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 24 فروردین 1393 - 12:18
  شهروند

  با سلام خوب الان که این بابا می خواد ماشین خودشو به جای بدهکاریش به شهرداری بده تکلیف ماشین چی میشه؟آیا شهرداری می خواد اونو بفروشه؟آیا قراره بدنش به شهردار؟ اصلا چرا خود طرف ماشنیشو نمیفروشه و پولشو نمیده به شهرداری؟

  12 12
 • پاسخ به نظر یکشنبه 24 فروردین 1393 - 15:42
  همشهری

  سلام،این عکس هایی که شما از سیاه پوش کردن شهر گذاشتین مال زمان ایام فاطمیه نیست الان 3 روز شهر سیاه پوش شده واسم جای سوال بود چرا شهرداری برای ایام فاطمیه شهر سیاهپوش نکرده اما برای وفات ام البنین شهر پر شده از پارچه های سیاه؟! حالا جواب خودمو گرفتم شهرداری برای وفات ام البنین هم این کارو انجام نداده فقط برای این شهر سیاه پوش کرده که عکس بگیره بگه دیدین ما ایام فاطمیه این کارو انجام دادیم،فکر کردن مردم مثل خودشون فهم و درکشون پایینه

  9 13
 • پاسخ به نظر یکشنبه 24 فروردین 1393 - 19:23
  شهروند

  نه در حدشورا ونه در حد یه سایت خبری است که به اراچیف بپردازه - با یک گل که بهار نمیشه باید دلت فاطمی باشه اون آقایانی که تسبیح یا زهرا میزنن چرا زن و دخترش تو عروسی جلوی نامحرم ؟؟؟.. به فرض ماشین مال شهردار! اون خانم نتونست زندگی خانوادگی خودشو جمع کنه حالا میخواد به خانمهای شهر برنامه بده ! چرا سایت شهرداری عملکرد شورا را اعلام نمیکنه ! ابهام کجاست ؟؟ بیاید دست به دست هم به توسعه اقتصادی شهر کمک کنیم نه اینکه دیگران چه کردند؟ ما چه کردیم ؟

  12 5
  شنبه 30 فروردین 1393 - 23:00
  عشق بهشهر

  خانم یاآقای همشهری پرواضحه که شماهم ازسرکرده های خانم حسینی هستید.چون همه رومثل خودت ورئیست بی درک وفهم وشعورمیدونی

  +1 --5
 • پاسخ به نظر یکشنبه 24 فروردین 1393 - 23:37
  شهره.ش

  2نکته در این مطلب بر ما روشن شد: ا- خانم حسینی در صفحه اجتماعی خود گزارش روزانه خودشونو نوشتند اگر مسئله ای نبود چرا آقای شهردار به تب وتاب افتادند و در جواب چند جمله ،چند صفحه توضیح دادند؟ 2- یک توجه به قیمت توافق شده برای ماشین-آن هم ماشینی که یک دست چرخیده- در جلسه توافقات شهرداری بکنید بعدیه سر به سایتها بزنید و قیمت همین خودرو صفرکیلومتر فول آپشن رو در بیارید!!!!!!!!!!!!!!!! یاللعجب......................

  6 10
 • پاسخ به نظر دوشنبه 25 فروردین 1393 - 08:39
  حامد

  سلام مردم شریف بهشهر اینجانب از روز اول در مورد خرید ماشین گفته بودم که مهندس آزموده اهل این حرف و حدیث نیست و این خانم ... می گوید و دنبال مطرح کردن خودش است آقای آزموده نیازی به این کارها ندارد برای چندمین بار می گویم تو رو خدا بس کنید و بگذارید مهندس آزموده کار خودش را بکند تا شهر آباد شود باز هم می گویم مهندس آزموده باید استاندار می شد نه شهردار ولی حیف . مهندس ما با شمائیم . هنرمندان . بازاریان . بسیجیان

  10 7
 • پاسخ به نظر سه شنبه 26 فروردین 1393 - 14:41
  بهشهری

  ای که از کوچه معشوقه من میگذری / منم از کوچه معشوقه تو میگذرم

  1 0
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 27 فروردین 1393 - 10:36
  علی

  با سلام، سوال مهمی که پیش میاد اینه درآمد حاصل از کمسیون توافقات طبق قانون شهرداری کجا باید خرج بشه؟ یا کجا ریخته می شه، آیا شهرداری می تونه اصل ماشین رو به عنوان درآمد قبول کنه؟ یا بایستی بفروشه؟

  3 0
 • پاسخ به نظر یکشنبه 31 فروردین 1393 - 01:06
  رها

  عشق بهشهر همشهری درست می گه منم شاهدم زمانی که داشتن این پارچه ها رو نصب می کردن بعد از فاطمیه بود ولی احتمالا شما از عوامل شهرداری مخصوصا کمیته زیباسازی و خانم ذبیح پور هستی که داری از یک کوتاهی روشن و واضح طرفداری می کنی شهرداری بعد از مطلب انتقادی که تو همین سایت منتشر شد این کارو کرد حتی فروشنده های دور ور پارک مثل پاساژ امام رضا هم دیدن که بعد ایام فاطمیه این پارچه ها رو زدن

  1 4
 • پاسخ به نظر یکشنبه 31 فروردین 1393 - 18:56
  ک.احمدی

  با سلام شهردار بهشهر یکی از با شعور ترین و اجتماعی ترین مودب ترین و ترین های فراوان دیگر می باشد که توسط شورای شهر به این سمت انتخاب شده . درب اتاق شهردار قبلی همیشه بسته بوده در حالی شهردار فعلی با روی باز مردم پذیرایی میکنه .

  2 2
 • پاسخ به نظر دوشنبه 01 اردیبهشت 1393 - 21:45
  عشق بهشهر

  باسلام خدمت رها من نه ازعوامل شهرداری ام ونه کمیته زیباسازی.حرف من اینه که نبایدبااین حرفهای خاله زنکی اهداف شهرستانی روگم کرد.بجای نبش قبربایدبه شهردارکارآمدمون فرصت ساختن شهرمون که خیلی لیاقتش بالاترازاینهاست بدیم.آیاغیرازینه؟

  1 1
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 03 اردیبهشت 1393 - 13:31
  رها

  عشق بهشهری :آیا شهردار کاررررررآمد شهرمون نمیتونه خطا کنه؟امام زاده است یا معصوم؟شهر مارو همین دورقاب چینی ها به این وضع کشونده ....چرا اجازه نمیدید کسی که خطا کرده بهش تذکر داده بشه؟شاید شما نفعی می برید که اینهمه دفاع می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  0 2
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 03 اردیبهشت 1393 - 13:37
  عشق بهشهر

  رها به نظرشماچون برای فاطمیه شهرسیاهپوش نشده یعنی شهردارمون ناکارآمده؟چه خطائی ازشهردارسرزده؟مگه فقط شهرداری متولی برگزاری مراسماته؟پس سازمان تبلیغات اسلامی واداره اوقاف وستادنمازجمعه وارگانهای دیگه کارشون چیه؟همه معضلات شهرمونو ول کردیم چسبیدیم به چندتاتکه پارچه سیاه که اگه زده میشدتمام مشکلات شهریمون حل میشد.ول کنیدتوروخدا.انقدربسته فکرنکنید.باهمتونم

  2 0
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 03 اردیبهشت 1393 - 13:43
  عشق بهشهر

  مردم فهیم وخوب شهرم شردار رو اعضای شورای شهرانتخاب کردند.اعضای شوراء شهرم ماانتخاب کردیم.حالاچرابعضی هاازانتخاب خودشون دارن سربازمیزنن ومسئولیتشوبعهده نمیگیرن؟چرادارن بارهاکردن محوریت اصلی شهر،فرعیات روغنی سازی میکنن.به نظرمن خیلی هادرحداین سایت ونظردادن نیستند.چون اصلا نمیدونن دنبال چی میگردن؟ بابا،میخوای کل کل کنی بروتوچت روم،توفیس بوک.بخدااینجاجاش نیست!

  2 0
دیدگاه شما در مورد : مکاتبات اداری کذب به منظورتنش فکری مردم منتشر نکنید/منتشر کننده خبر واهی اسناد ارائه کند

مکاتبات اداری کذب به منظورتنش فکری مردم منتشر نکنید/منتشر کننده خبر واهی اسناد ارائه کند

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر