صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر تاکید کرد:

شفاف سازی و پاسخ ‌‌گویی نقش اصلی در مدیریت شهری دارد

حمید آزموده شهردار بهشهر تاکید کرد : اعلام برنامه ها به مردم ، شفاف‌ سازی و پاسخ‌‌گویی نقش اصلی را برای مدیریت شهری ما خواهد داشت.

کد خبر : 8941

تاریخ انتشار : 23/01/1393 - 12:06


شفاف سازی و پاسخ ‌‌گویی نقش اصلی در مدیریت شهری دارد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر حمید آزموده شهردار بهشهردر اولین جلسه شورای اداری و هم اندیشی مسئولان شهرداری که با حضور اعضای شورای اسلامی بهشهربرگزارگردید گفت: در مديريت شهري، رضايت و مصلحت شهروندان به يك اندازه مهم است : عدم اعتماد ورضایتمندی ازمدیران شهری خصوصا شهرداری موجب خواهد شد که ما حتی با داشتن برنامه های مهم و کاربردی نیز به اهدافمان نرسیم ، پس جلب اعتماد مردم دراعلام برنامه ها به شهروندان بسیار حائزاهمیت است .  

 

شهردار بهشهر با اشاره به اینکه ایجاد زیرساختهای موثر ومنحصر به فرد وعام المنفعه یکی ازراههای افزایش درآمد پایدار برای توسعه وعمران شهری می باشد افزود : در این مسیر می توان از تجارب شهرها و شهرداری کلانشهرها کمک گرفت.

 

آزموده ادامه داد : اعلام برنامه ها به مردم ، شفاف‌ سازی و پاسخ‌‌گویی نقش اصلی را برای مدیریت شهری ما خواهد داشت و استفاده از تکنیک مشارکت دادن شهروندان درعرصه‌های گوناگون فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و اقتصادی نوعی درآمد پایدار است.

 

شهردار بهشهر با تاکید بر به ثمر نشستن کلیه پروژها در برنامه 93 گفت: درمدیریت شهری با چشم باز حرکت میکنیم و پروژه ها و قولهای ما به شهروندان درسال جدید باید مثبت باشد و شهرداری به عنوان حلقه اصلی زنجیره مدیریت شهری درفرایند تحول و توسعه شهری نه فقط در ابعاد عمرانی ، بلکه با تغییر و تحولات پرشتاب اجتماعی و فرهنگی و گسترش جمعیت شهرنشینی مواجه بوده و میبایست پاسخ گوی مطالبات فزاینده فرهنگی، اجتماعی وسلامت شهروندان باشد.

 

حمید آزموده به پروژه تله کابین بهشهر هم اشاره ایی کرد و گفت : تمام توان خود را در حمایت از سرمایه گذارِ تله کابین استفاده کرده و با تمام قوا از آن حمایت خواهد کرد و حمایت ما تنها با در اختیار گذاشتن زمین 8 هکتاری نیست.

 

رییس شهرداری بهشهر اعلام کرد : فرصت های سرمایه گذاری درست و مناسب را درشهرشناسایی کرده اییم و هم اینک یکی دیگراز پروژهای زیرساختی درجذب توریسم و ورود سرمایه گذار،ضلع جنوبی شهروامتداد باغ شاه عباسی به مسیر پلکانی سالار تپه میباشد که موفقیت ما رادر ایجاد درآمد پایدار افزایش خواهد داد .

 

شهردار بهشهر با اشاره به جمعیت زنان گفت: سهم بانوان در جمعیت بهشهر بیش از 50 درصد است و مسلما داشتن یک پارک مناسب برای ورزش و پیاده روی بانوان ، شاید بتواند گوشه ایی از نیازهای سلامتی بیش از 52884 زن را برآورده سازد که به یاری خداوند وهمت دوستان شورا درمیلاد بانوی دوعالم فاطمه زهرا(س) پارک فدک افتتاح خواهد شد .

 

آزموده با عنوان این موضوع که تنها یک ماه برای اجرای مصوبات این جلسه برای بخش های اجرایی وجود دارد تاکید کرد :هیچ بهانه ایی در تاخیر اجرای مصوبات پذیرفتنی نیست و همه ما با تمامی قوا حرکت خواهیم کرد و قطع یقین شهروندان فهیم ما نیز شمارا یاری خواهند کرد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : شفاف سازی و پاسخ ‌‌گویی نقش اصلی در مدیریت شهری دارد

شفاف سازی و پاسخ ‌‌گویی نقش اصلی در مدیریت شهری دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر