صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار شاهرود در بهشهر

زیبایی بنای تاریخی پارک ملت بهشهر خیره کننده است

شهردار شاهرود در بازدید از بهشهر گفت : زیبایی بنای تاریخی پارک ملت بهشهر خیره کننده است.

کد خبر : 8940

تاریخ انتشار : 23/01/1393 - 11:30


زیبایی بنای تاریخی پارک ملت بهشهر خیره کننده است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر مهندس ﺳﯿﺪ ﺣﺴﯿﻦ ﻣﯿﺮﻓﺎﻧﯽ شهردار شاهرود با هیئت همراه باهدف الگو برداری و اجرای  مدل باغ شاه عباس صفوی(پارک ملت) بهشهر در شاهرود از این باغ دیدن کرد و به تبادل نظر با حمید آزموده شهردار بهشهر پرداخت . 

 

حمیدآزموده شهردار بهشهر در این ملاقات با اشاره به اینکه در بهشهر آثار تاریخی فراوانی وجود دارد گفت : این شهر با قابلیتهای موجود میتواند به عنوان قطب گردشگری در شمال کشور محسوب گردد که تلاش می کنیم امکانات مطلوب و مناسب برای جذب بیشتر گردشگر را فراهم کنیم و بازوان توانمندی برای سرمایه گذار خواهیم بود .

 

سید حسین میرفانی شهردار شاهرود با هدف شبیه سازی مسیر آبراه پارک ملت در یکی از مکان های گردشگر این شهر ضمن بازدید از باغ شاه عباسی عنوان کرد: زیبایی های این محوطه تاریخی ، چشم هر بیننده ای را خیره کرده و نمایانگر هنر ارزشمند هنرمندان دوران صفویه است و قبل از حضور در این مکان به هیچ عنوان تصور نمیکردم با چنین طبیعتی مواجه شوم .

 

شهردار شاهرود با تعریف از این بنای تاریخی  وتشکر از شهردار بهشهر بدلیل رسیدگی و حفظ فضای سبز این مجموعه گفت : پیش از این، شبیه سازی آثار تاریخی بهشهر در دیگر مناطق ایران اجرا شد که این موضوع ، بیانگر جذابیت فراوان این بناهای ارزشمند است .

  

  

دیدگاه شما در مورد : زیبایی بنای تاریخی پارک ملت بهشهر خیره کننده است

زیبایی بنای تاریخی پارک ملت بهشهر خیره کننده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر