صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر

میانکاله همواره جزئی از بهشهر بوده است

خطیب نماز جمعه بهشهر ضمن تاکید بر تعلق داشتن میانکاله به بهشهر گفت : چرا ده سال قبل که استان به 2 برادر تقسیم شد، میانکاله را تقسیم نکردند!

کد خبر : 8916

تاریخ انتشار : 23/01/1393 - 08:26


میانکاله همواره جزئی از بهشهر بوده است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر،حضرت آیت الله حاج سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه ۲۲ فروردین ماه ۹۳ بهشهر ضمن دعوت خود و دیگران به تقوای الهی و گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای یاد و نام شهدای هسته ای را گرامی داشته و تاکید کرد  برابر فرمایشات حضرت امام خامنه ای (س) ، حق انرژی هسته ای به عنوان خط قرمز ملت ما است و هیچ قدرتی توان گرفتن این حق را ندارد. 

 


امام جمعه بهشهر در بخش دیگری از بیاناتش در موضوع دلایل موفقیت های نظام و ملت ایران را عمل به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و تابعیت از حضرت امام خامنه ای (س) دانسته که اظهار داشت : مطیع رهبری باشید ، تا به مملکت تان آسیبی نرسد. مساجد را پرکنید ، مسجد سنگر است. ید واحده باشید و هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید و تاکید کردند اگر پشتیبان رهبری نباشید ، مساجد را خالی کنید ، اختلاف داشته باشید استکبار و آمریکا به مقاصدش خواهد رسید. امام این خطر بزرگ را در اوایل انقلاب به مردم گوشزد کردند.

 


وی در خصوص بخش اقتصادی شعار سال گفت :همه ی ملت بایستی عزم داشته باشند و این آغازکارش از مسئولین است، مسئولین کشور، مسئولین استان و مسئولین شهرستان و محلات، باید در کار بایستند و همه مسئولین کشوری ، استانی و شهری ، حتی خانواده ها موظفند در تقویت بنیه اقتصادی و رشد فرهنگی تلاش کنند وی  با اشاره به حدیث " قناعت گنجی است که پایان ندارد" از حضرت علی (ع) همه ی آحاد مردم را به قناعت و رعایت همه جانبه در اقتصاد دعوت کرد.

 


آیت الله جباری با اشاره به توصیه اسلام به انفاق و ایثار از کسانی که تملک مالی دارند خواستند تا بیشتر به این توصیه های اسلام عمل کنند مخصوصا در حوزه ی بهداشت و محیط زیست!

 


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری همچنین درباره عزم ملی درفرهنگ نیز گفت: آیا فرهنگ اسلام این چیز است که امروز در خیابان ها، عروسی ها، دید و بازدیدها می بینیم؟ آیا این فرهنگ فرهنگ دینی است؟ باید تصمیم گرفت، تصمیم جدی! همه ی مردم و خانواده ها و مسئولین بایستی تلاش کنند تا با رشد و تعالی در فرهنگ ، کشور را از وابستگی خارج کنند و ان شا الله بتوانیم شعار مقام معظم رهبری در سال ۹۳ را ، یعنی اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را جامع عمل بپوشانیم.

 


خطیب این هفته نماز جمعه با بیان این نکته که از ابتدا بنا بر این بود تا با اجرای هدفمندی یارانه ها درآمد حاصل از اجرای این قانون ر صنعت و تولید هزینه شود گفت : امروز با اجرایی نشدن آن قانون به طور کامل، دولت جدید در اجرای آن کار مشکلی خواهد داشت.

 


آیت الله جباری در پایان خطبه ها در رابطه با مسئله ی میانکاله با اشاره به واقعه ی تصادف خانم ابتکار افزود:  انشاء الله بعد از کسب سلامتی خانم ابتکار در مورد قضیه میانکاله  قانونی عمل کنند. چرا که میانکاله همواره جزئی از بهشهر بود و  چرا ده سال قبل که استان به 2 برادر تقسیم شد، میانکاله را تقسیم نکردند. اما در هر صورت ما تابع نظام هستیم و نظام خود را دوست می داریم. 

  

دیدگاه شما در مورد : میانکاله همواره جزئی از بهشهر بوده است

میانکاله همواره جزئی از بهشهر بوده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر