صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر خبر داد:

برگزاری کلاس ترویجی بخش کشاورزی در شهرستان بهشهر

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر از برگزاری سه دوره کلاس آموزشی، ترویجی و مهارتی بخش های مختلف کشاورزی در اسفند ماه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 8836

تاریخ انتشار : 19/01/1393 - 10:07


برگزاری کلاس ترویجی بخش کشاورزی در شهرستان بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، غلامرضا قنبری طی گفتگویی با اشاره به اینکه در اسفند ماه سال قبل (92) تعداد سه دوره کلاس آموزشی، ترویجی و مهارتی در زمینه های  مختلف بخش کشاورزی در این شهرستان برگزار گردید افزود: این کلاس ها شامل یک دوره کلاس آموزشی سرمازدگی مرکبات، یکدوره کلاس آموزشی بیمه محصولات کشاورزی و یک دوره آموزشی مهارتی یک هفته ای تربیت زنبوردار صنعتی بوده که از سوی این مدیریت و با همکاری شرکت خدمات مشاوره ای پارسیان کشت، بانک کشاورزی، شرکت تعاونی زنبورداران کوهستان عسل و مجتمع آموزش جهاد کشاورزی استان در این شهرستان برگزار گردید.

 

وی در ادامه نظارت و بازدید از طرح های تحقیقی ترویجی کندو و جو، بازدید مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی و ... از طرح سایت الگویی گندم در روستای حسین آباد این شهرستان، تهیه برنامه و مصاحبه رادیویی از کشاورزان در زمینه سرمازدگی مرکبات و زراعت گندم، تهیه و تکثیر اطلاعیه ترویجی در زمینه زراعت و آب و خاک به تعداد 500 برگ، آموزش های انفردی  در زمینه های مختلف باغداری، زراعت گندم ،کلزا و برنج، کشت سبزی و صیفی، پرورش قارچ خوراکی و ... را از دیگر اقدامات ترویجی این مدیریت در اسفندماه سال گذشته برشمرد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری کلاس ترویجی بخش کشاورزی در شهرستان بهشهر

برگزاری کلاس ترویجی بخش کشاورزی در شهرستان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر