صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر:

آمریکا به دنبال تأسیس لانه جاسوسی دیگر در ایران است

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر اظهار داشت : آمریکا به دنبال تأسیس لانه جاسوسی دیگر در ایران است.

کد خبر : 8760

تاریخ انتشار : 17/01/1393 - 20:27


آمریکا به دنبال تأسیس لانه جاسوسی دیگر در ایران است

حجت الاسلام  سید محمد بابایی رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر در خصوص تصویب قطعنامه اتحادیه اروپا علیه ایران گفت : اتحادیه اروپا قطعنامه ای را تصویب کرد که با یک نگاه اجمالی به آن معلوم می شود که نشأت گرفته از سیاست های خصمانه رژیم غاصب صهیونیستی دارد. اما آنها باید بدانند که مردم ایران به رهبری آیت الله العظمی امام خامنه ای (حفظه الله ) و با دنباله روی از فرهنگ عاشورایی زیر بار زورگویی های آمریکا و اتحادیه اروپا نخواهند رفت.

 

بابایی افزود : آمریکا و اتحادیه اروپا کارشان نقض علنی حقوق بشر است و زندان ابوغریب ، کشتار مردم مظلوم فلسطین ، سوریه ، افغانستان ، عراق ، پاکستان و  قتا عام مسامانان میانمار نمونه ای کوچک از جنایات آنهاست ، در پی اتهام زنی به ایران اسلامی هستند که ایران حقوق بشر را رعایت نمی کند و به این بهانه می خواهند در ایران لانه جاسوسی دیگری تأسیس کنند و یقینا ملت ایران چنین اجازه ای نخواهد داد.

 

رییس اداره تبلیغات اسلامی بهشهر تاکید کرد : آنها آرزوی تأسیس لانه جاسوسی دیگر در ایران را به گور خواهند بردو ملت فهیم ایران نخواهد گذاشت که دیگران برای آنها تصمیم بگیرند و حتما جواب دندان شکن از ملت ، دولت و مجلس خواهند گرفت. 

  

دیدگاه شما در مورد : آمریکا به دنبال تأسیس لانه جاسوسی دیگر در ایران است

آمریکا به دنبال تأسیس لانه جاسوسی دیگر در ایران است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر