صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با رای نمایندگان مازندران؛

مقیمی دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

اعضای مجمع نمایندگان مازندران، در جلسه امروز این مجمع با اتفاق آرا، احمد علی مقیمی را به عنوان دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران انتخاب کردند.

کد خبر : 8759

تاریخ انتشار : 17/01/1393 - 20:15


مقیمی دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

به گزارش خط امید بهشهر ،در جلسه امروز مجمع نمایندگان، اعضای مجمع پس از بررسی آخرین وضعیت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی استان، آمادگی خود را برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار سال 1393 حول محور اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی  اعلام کردند.

مجمع نمایندگان مازندران در این نشست با قدردانی از خدمات قاسم احمدی لاشکی، به اتفاق آرا احمدعلی مقیمی را به عنوان دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران انتخاب کردند.

در این نشست اعضای مجمع از تلاش های بی شائبه قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر، چالوس و کلاردشت و دبیر سابق مجمع در گسترش فعالیت های مجمع نمایندگان قدردانی کرده و ابراز امیدواری کردند دور چهارم دبیری مجمع با درایت و پیگیری های احمدعلی مقیمی نقش فعالانه تری در تحولات استان داشته باشد.

بر اساس توافق نمایندگان مازندران، هر یک از اعضا بر اساس رأی گیری به مدت شش ماه دبیری مجمع را عهده دار هستند.

مجمع نمایندگان مازندران در دور نهم با دوازده عضو یکی از مجامع فعال مجلس شورای اسلامی است.

مجمع نمایندگان مازندران با راه اندازی دفتر در مرکز استان تلاش گسترده ای را برای ارتباط با دستگاه های اجرایی، پیگیری طرح های کلان استان، تعامل با رسانه های گروهی، و ارتباط با نخبگان در دستور کار خود دارد.

احمدعلی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، دارای درجه دکترای حقوق و عضو کمیسیون عمران مجلس است.

در یک سال گذشته قاسم احمدی و حسین نیازآذری نمایندگان مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت و بابل در مجلس شورای اسلامی، دبیری مجمع نمایندگان مازندران را عهده دار بودند. 

  

دیدگاه شما در مورد : مقیمی دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

مقیمی دبیر جدید مجمع نمایندگان مازندران شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر