صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اهانت به نمادهای ایام فاطمیه /تصاویر

در حالی که نیروهای شهرداری کرمانشاه اقدام به پاره و محو کردن پوسترهای فاطمیه کرده اند، فرماندار مهدی شهر نیز دستور به جمع آوری پارچه ها و پرچم های مشکی نصب شده در شهر داده است.

کد خبر : 8697

تاریخ انتشار : 15/01/1393 - 14:40


اهانت به نمادهای ایام فاطمیه /تصاویر

به گزارش خط امید بهشهر شيعه آنلاين نوشت: اخبار رسيده از شهر کرمانشاه حاکي از آن است که دو روز پيش تعدادي از جوانان عاشق اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام هنگامي که شاهد کم کاري شهرداري اين شهر در فاطمي کردن حال و هواي شهر بودند، در اقدامي داوطلبانه چند هزار پوستر فاطمي را در نقاط مختلف اين شهر نصب کردند.

گفته مي شود اما تنها چند ساعت بعد از نصب اين پوسترها، نيروهاي شهرداري کرمانشاه به صورت شبانه و به دلايل نامعلوم اقدام به پاره و محو کردن پوسترها کردند.

قابل ذکر است، اين اقدام در حالي از سوي نيروهاي شهرداري کرمانشاه رخ داد که انتظار مي رفت اين ارگان در فاطمي کردن حال و هواي شهر گام بر مي داشت.


 

 


 


برچيدن نمادهاي فاطميه به دستور يک فرماندار!

شیعه آنلاین همچنین نوشت: خبرنگار افتخاري ما از شهر «مهدي‌ شهر» از شهرستان هاي استان سمنان خبر داد که فرماندار اين شهرستان دستور داده همه پارچه و پرچم هاي مشکي که به مناسبت أيام شهادت بي بي دو عالم، حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها در اين شهرستان نصب شده بود، جمع آوري گردد.

وي در ادامه افزود: بعد از پيگيري هاي انجام شده در مورد علت صدور چنين دستوري مشخص شد که اين آقاي فرماندار اعلام کرده براي بازگشت شور و نشاط و از بين رفتن غم و اندوه در اين شهرستان، بايد پرچه هاي مشکي جمع شود.

خبرنگار افتخاري ما همچنين اعلام کرد: بعد از اينکه از اين مسأله اطلاع يافتيم، براي پي بردن به صحت و سقم خبر، از منابع ديگر اين موضوع را پيگيري کرده و جويا شديم تا اينکه مدير اداره سازمان تبلغات اين شهرستان نيز اين مسأله را تأييد کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : اهانت به نمادهای ایام فاطمیه /تصاویر

اهانت به نمادهای ایام فاطمیه /تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر