صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آلودگي ميكروبي و شيميايي آب در بهشهر نداريم

مسئول بهداشت محيط ومعاون اجرايي شبكه بهداشت و درمان بهشهرگفت: آلودگي ميكروبي و شيميايي آب در بهشهر نداريم و بهداشت آب در حد استاندارد است و مشكلي در اين رابطه وجود ندارد و شهروندان با خيال آسوده آب مصرف كنند.

کد خبر : 8692

تاریخ انتشار : 12/01/1393 - 10:22


آلودگي ميكروبي و شيميايي آب در بهشهر نداريم

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از مهر محمد جواد كلايي  اظهار داشت: استفاده از دستگاه تصفيه آب براي آب شرب در بهشهر مورد تاييد ما نيست چرا كه فاكتورهاي آب سالم در بهشهر وجود دارد و مشكلي در اين رابطه نداريم

وي افزود: آب شهر بهشهر مشكلي ندارد و در برخي از موارد مشاهده املاح در آب ناشي از لوله كشي هاي قديمي در منازل و يا كوچه ها است كه بايد علت يابي شود.

كلايي يادآور شد: در برخي از روستاهاي شهرستان بهشهر اب شرب روستايي به بخش آب و فاضلاب واگذار نشده كه در حال رايزني با آب و فاضلاب در اين راستا هستيم.

معاون اجرايي شبكه بهداشت و درمان بهشهر گفت: 99 درصد مشكلات آب شهرستان بهشهر با كلزني مناسب حل مي شود و مشكل آلودگي  در آب بهشهر وجود ندارد و در برخي از روستاها درصد كمي آلودگي به دليل استفاده از آب چشمه و عدم استفاده از كلر وجود دارد.

وي اضافه كرد: در مجموع آب سطح شهرستان بهشهر، با هر كيفيتي اگر كلر زني مناسب انجام شود مشكلي براي مصرف ندارد.

كلايي با بيان اينكه در بارندگي ها آلودگي آب در روستاهايي كه از آب چشمه استفاده مي كنند بالاست يادآور شد: بايد در اين رابطه هر چه سريعتر اين روستاها به شبكه آب و فاضلاب روستايي بپيوندند و استفاده از چاه ذخيره را هم در دستور كار قرار دهند.

وي گفت: بهسازي چشمه ها در روستاها به دليل وجود حيوانات در روستاها نيز مورد توجه جدي قرار گيرد.

كلايي با اشاره به اينكه در 6 ماه اول سال، شايد كمبود آب در شهرستان همچون سالهاي گذشته وجود داشته باشد يادآور شد: بايد در اين رابطه نيز از هم اكنون براي بهسازي شبكه آبرساني و ذخيره آب وارد عمل شويم. 

  

دیدگاه شما در مورد : آلودگي ميكروبي و شيميايي آب در بهشهر نداريم

آلودگي ميكروبي و شيميايي آب در بهشهر نداريم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر