صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حکم استاندار مازندران

معاون جدید فرماندار بهشهر منصوب شد

آئين توديع و معارفه معاون فرماندار شهرستان بهشهر در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

کد خبر : 8683

تاریخ انتشار : 10/01/1393 - 13:13


معاون جدید فرماندار بهشهر منصوب شد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهربا برگزاری این مراسم محمد حامدي با حكم استاندار مازندران بعنوان معاون فرماندار اين شهرستان منصوب شد.

 

تقی نورزاد فرماندار بهشهر نیز در آئين توديع و معارفه معاون فرماندار بهشهر  با تقدير و تشكر از همكاري صميمانه عبدالله  رياحي گفت: اتحاد و همبستگي مسوولان در نظام اسلامي از ابتداي انقلاب تا كنون باعث خنثي نمودن توطئه هاي دشمن گرديد . 

 

فرماندار بهشهر افزود: وحدت و همدلي مابين كاركنان فرمانداري با بخشداران و معاون فرماندار وهمچنين فرماندار با نماينده و امام جمعه شهرستان رابطه اي دو طرفه و صميمانه مي باشد.

 

نماينده دولت در شهرستان بهشهر ضمن آرزو موفقيت براي آقاي رياحي در سنگر خدمتگزاري در استان گفت: آقاي محمد حامدي كه از امروز با حكم استاندار مازندران بعنوان معاون فرماندار اين شهرستان منصوب شده از بدنه وزارت كشور و از نيرو هاي بومي همين منطقه هستند.

 

در ادامه با اهداء لوح سپاس از خدمات پنج ساله آقاي رياحي در فرمانداري بهشهر تقدير و حكم مسوليت معاون فرمانداري شهرستان بهشهر آقاي محمد حامدي رستمي قرائت و به ايشان ابلاغ شد. 

 

حامدي معاون جديد فرماندار بهشهر با تقديرو قدرداني از مسوولان استاني و فرماندار شهرستان بهشهر بخاطر حسن اعتماد به ايشان گفت: با عنايت خداوند و ياري مسوولان استاني و فرماندار ، تمام تلاش خود را براي پیشرفت شهرستان انجام خواهم داد.
معاون فرماندار بهشهر افزود: از دولت تدبير و اميد بخاطر اميدي كه به مردم داد تا تغييراتي متناسب با شأن و خواست مردم انجام پذيرد ، قدرداني ميگردد.

 

رياحي معاون سابق فرماندار نیز با قدرداني از حسن همكاري فرماندار ، نماينده ، امام جمعه ، روساي ادارات ، بخشداران و كاركنان فرمانداري در طول خدمت خود در فرمانداري بهشهر گفت: در سال 93 با توجه به نامگذاري "اقتصاد وفرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي" بايد تمام تلاش خود را براي تحقق منويات رهبر معظم رهبري بكار گيريم.

 

وي با بیان اینکه خدمتگزاري به مردم نوكري مي باشد افزود : اين نوكري را ما از رسول خدا(ص) ،ائمه معصومين (ع) ، رهبر كبير انقلاب و مقام معظم رهبري آموختيم كه بايد خدمتكزار مردم باشيم و به اين نوكري نيز افتخار مي كنيم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : معاون جدید فرماندار بهشهر منصوب شد

معاون جدید فرماندار بهشهر منصوب شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر