صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وبلاگ هنر عابدین نوشت

غذای حیوانات، نوشجان آقای سیروس مقدم

در سال گذشته، در یکی از قسمتهای سریال، نقی و ارسطو و پنجعلی گوشت خر میل فرمودند و امسال نیز این هنرنمایی باخوردن غذای حیوانات تکمیل شد.

کد خبر : 8678

تاریخ انتشار : 09/01/1393 - 01:57


غذای حیوانات، نوشجان آقای سیروس مقدم

به گزارش خط امید بهشهر وبلاگ هنر عابدین نوشت : همانطور  که می دانید مدتی است  سریال سخیف و بی ارزش پایتخت۳ همچون سالهای گذشته در حال پخش است. امسال کارگردان سریال وقاحت را به حداکثر رسانده و رسما این سریال را به مازندرانی ها نسبت داده است.


در دو سال گذشته، سیروس مقدم نسبت این فیلم را با مازندران رد میکرد و روستایی خیالی با نام «علی آباد» را  محل زندگی افراد سریال اعلام کرد.


با توجه به عملکرد شرم آور مسوولین مازندرانی در این دو سال و حضور نمایندگان مازندرانی در صحنه فیلمبرداری پایتخت۲ و تقدیر از عوامل سریال، این بار رسما نام مازندران در سریال عنوان شد و به همت سیروس مقدم همه ایرانیان به ساده لوحی، حماقت، شکمبارگی، خشونت و .... مازندرانی ها خندیدند.


در سال گذشته، در یکی از قسمتهای سریال، نقی و ارسطو و پنجعلی گوشت خر میل فرمودند و امسال نیز  این هنرنمایی باخوردن غذای حیوانات تکمیل شد. 


متاسفانه در این چند قسمت پخش شده تنها دورنمایی که از مازندران و مازندرانی ها میبینیم، حماقت و ساده لوحی، خشونت و درگیری و به تمسخر گرفتن آداب و رسوم دیار علوی مازندران بویژه علاقه خاص مردم مازندران به مرام پهلوانی و مردم داری است.


متاسفانه در این سه سال واکنش در خور توجهی از سوی مسوولان ذیربط استان صورت نگرفته و سبب شده تا این راه نادرست بیش از پیش ادامه یابد.


سالهای گذشته با توهین یکی از روزنامه های کشور به هموطنان آذری زبان، موج اعتراضات گسترده ای در کشور برپا شد که حتی منجر به درگیری هایی بین نیروی انتظامی و مردم شد.


مدتی پیش سریال « سرزمین کهن» فقط بخاطر اینکه نام خانوادگی شخص اصلی فیلم « بختیاری» بود با اعتراض گسترده هموطنان لر مواجه شد و حتی منجر به قطع پخش سریال شد.


مسلما هیچ ایرانی و مازندرانی حاضر به تضعیف امنیت داخلی نبوده و نیست، ولی اعتراض به هتاکی اینچنینی به مرم زحمتکش و مهماندوست و بی ادعای مازندرانی را حق خود دانسته و انزجار و خشم خود را  از پخش سریال سراسر توهبن «پایتخت۳»  اعلام میداریم.
مسلما اگر سیروس مقدم، زمانی گوشت خر تناول کرده و یا از غذای حیوانات برای تقویت خود استفاده کرده است، باید بدنبال مسبب آن بگردد و از آن شخص انتقام بگیرد و عقده های شخصی خود را بر سر مردم مظلوم و غیرتمند استان یل پرور مازندران خالی نکند. 

  

دیدگاه شما در مورد : غذای حیوانات، نوشجان آقای سیروس مقدم

غذای حیوانات، نوشجان آقای سیروس مقدم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر