صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر تاکید کرد

الحاق میانکاله بهشهر به گلستان سیاسی است

آیت الله جباری گفت : بنده در نامه ایی که برای ریاست محترم جمهور نوشتم عنوان کرد که انتزاع و الحاق بخشی از میانکاله سیاسی است.

کد خبر : 8677

تاریخ انتشار : 08/01/1393 - 18:11


الحاق میانکاله بهشهر به گلستان سیاسی است

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آیت الله سید صابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در  مجلس خبرگان رهبری، در خطبه های نماز جمعه  این هفته  با انتقاد از مصوبه جنجالی هیئت دولت و الحاق بخشی از شبه جزیره میانکاله مازندران به استان گلستان گفت : حفظ نظام از اوجب واجبات است و هیچ چیز را با اصل نظام عوض نخواهیم کرد ولیکن گلایه و اعتراض مردم مازندران در خصوص این مصوبه  را از طریق قانونی از جمله از طرف نمایندگان خبرگان استان ، ائمه جمعه و نمایندگان مجلس پیگیری خواهیم کرد.

 

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه این ظلم در آینده هم مطرح می شود گفت : شما 8 سال قبل این موضوع را مطرح کردید و همین اعضای شما به این طرح رای ندادند ، چرا امروز به دنبال اجرای این طرح هستید؟ بعداز تقسیمات انجام شده نباید این کار را انجام دهید.

 

سید صابر جباری خطاب به مسئولین تاکید کرد : مگر مصوبات گذشته شما اجرایی شد که به دنبال اجرایی کردن این مصوبه هستید؟ حتما به این دلیل که مصوبات قبلی بار مالی داشت اجرایی نمی کنید.

 

آیت الله جباری افزود : بنده در نامه ایی که برای ریاست محترم جمهور نوشتم عنوان کرد که انتزاع و الحاق بخشی از میانکاله بهشهر به گلستان سیاسی است.

 

جباری افزود: برادری و محبت بین مردم دو استان گلستان و مازندران از گذشته بوده و از این بابت از همگان تشکر می کنم ولیکن جای گلایه است با توجه به این همه دشمنی های بین الملی برای مردم ایران چرا هیئت دولت چنین مصوبه جنجالی را که باعث اختلاف بین دو استان برادر شده است به تصویب رسانده است.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر ادامه داد : از نظر قانونی و حقوقی این شبه جزیره جز محدوده استان مازندران بوده و هیچ کس حق ندارد به هر منظور سیاسی یا غیر سیاسی نسبت به بخش یا قسمتی از شبه جزیره تصمیم خاص بگیرد.

 

آیت الله جباری تاکید کرد : ما تمام تلاش و پیگیری خود را از طریق قانونی به پیش می بریم ولیکن اگر آقایان پاسخ قانع کننده ای ارائه ندادند ما تکلیف دیگری داریم که عمل خواهیم کرد و من در کنار مردم هستم. 

 

نماینده مردم مازندران در  مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به جنایت های مکرر آمریکا یادآور شد : استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا جهت منافع خود دست به هر عمل ضد بشری می زند و نام او را دفاع از حقوق بشر می گذارد. 

 

سید صابر جباری  افزود : کشتار و نا امنی در اوکراین ، سوریه ، عراق ، افغانستان و حمایت از حکومت کودتایی مصر و دیگر کشورهای مرتجع را دفاع از حقوق بشر می نامد ولی در مقابل صدور حکم اعدام ۵۲۸ نفر از نیروهای اخوان المسلمین سکوت کرده و در پشت پرده از این حکم حمایت می کند ولیکن از اعدام قاچاقچیان مواد مخدر و تروریست های آدم کش به بهانه حقوق بشر حمایت می نماید و این برخورد های دوگانه را دنیا فهمیده و روز به روز بر رسوایی آمریکایی ها اضافه می شود

  

  

دیدگاه شما در مورد : الحاق میانکاله بهشهر به گلستان سیاسی است

الحاق میانکاله بهشهر به گلستان سیاسی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر