صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر در گفتگو با خط امید

شعار سال ، دستور کار مدیریت شهری بهشهر می باشد

شهردار بهشهر گفت: برنامه های عملیاتی در بخش فرهنگی و بخش اقتصادی در دستور کار مدیریت شهری بهشهر می باشد.

کد خبر : 8638

تاریخ انتشار : 06/01/1393 - 01:38


شعار سال ، دستور کار مدیریت شهری بهشهر می باشد

مهندس حمید آزموده شهردار بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر گفت : نام گذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی از سوی مقام معظم رهبری نشان دهنده نگرانی های ایشان در این حوزه می باشد که کلیه بخشهای کشور و دستگاه های اجرایی باید از فرمایشات رهبری در عمل ، بهره برداری  کافی راداشته باشند.
شهردار بهشهر ادامه داد : یکی از وظایف شهرداری ها در حوزه ی فرهنگی است و مطمئنا با این فرمایشات رهبری در سال 93 مسئولیت شهرداری بهشهر در بخش فرهنگ سنگین تر می شود.
آزموده تصریح کرد : ما در شروع سال کاری، برنامه های عملیاتی را برای بخش فرهنگی و بخش اقتصادی در دستور کار مدیریت شهری قرار می دهیم و از همه ی اقشار و فرهیختگان شهر برای تحقق فرمایشات مهم رهبری کمک خواهیم گرفت.

مهندس آزموده با بیان اینکه باید در آموزش شهروندان کار کنیم افزود: ما باید ارتباطات نزدیکی با مطبوعات ،رسانه ها مدارس خانواده ها داشته باشیم تا انشاءالله بتوانیم شهروندانی با فرهنگ اسلامی داشته باشیم که به دنبال آن به توسعه کشور هم کمک کنیم.

شهردار بهشهر به استفاده از تخصص های محلی  و بومی در روند اجرای کارها اشاره کرد و گفت : ما به توانایی های بالقوه شهر توجه داریم تا سعی شود بهترین بهره وری را از امکاناتی که خودمان داریم داشته باشیم.

حمید آزموده در پایان تصریح گفت : شهروندان باید در کار با مسئولین و مدیران همراه و شریک شوند ، چراکه  مردم نه  تنها باری ایجاد نمی کنند بلکه مطمئنا در برداشتن بار ما را کمک می کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : شعار سال ، دستور کار مدیریت شهری بهشهر می باشد

شعار سال ، دستور کار مدیریت شهری بهشهر می باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر