صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر

هیچ اقتصادی بدون وجود فرهنگ متعالی نمی تواند مفید باشد

امام جمعه موقت بهشهر گفت : هیچ اقتصادی بدون برخورداری و وجود یک فرهنگ متعالی نمی تواند سعادت آفرین و مفید باشد .

کد خبر : 8578

تاریخ انتشار : 01/01/1393 - 21:49


هیچ اقتصادی بدون وجود فرهنگ متعالی نمی تواند مفید باشد

به گزارش خط امید بهشهر، حجت الاسلام  سیدضیاء الدین جباری روز جمعه در خظبه های نماز جمعه بهشهر اظهار کرد : فرهنگ متعالی اسلام ناب محمدی همه عناصری که برای تحقق رشد مادی و معنوی یک جامعه نیازمند است را در خود دارد اما نهادینه نکردن این فرهنگ ، موجب بروز برخی مشکلات و سختی ها شده است . 

وی بیان کرد : ایران کشوری مملو از استعدادهای درخشان و منابع طبیعی خدادادی است و برای رونق و تقویت اقتصاد کشور باید استعدادها بکار گرفته و از تولیدات خارجی استفاده کرد .

امام جمعه موقت بهشهر با اشاره به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و نامگذاری سال جدید با عنوان « اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی » اظهار کرد: برای تحقق شعار سال 93 همه مسوولان و مردم در این راستا سهیم هستند و محقق شدن آن عزم مسوولان و مردم را می طلبد.

حجت الاسلام جباری شکوفایی اقتصاد در سال پیش رو را نیازمند همت و همکاری مسوولان و مردم معرفی کرد و افزود: همت مسوولان و مردم سمت و سوی حرکت بزرگ کشور و ملت بزرگ ایران اسلامی را معین می کند.

وی ادامه داد : در عرصه اقتصاد که عرصه تعیین کننده ای است باید بتوانیم استقلال خود را حفظ کنیم و از این آسیب که دیگران اراده شان را با فشارهای اقتصادی بر ما تحمیل کنند خود را نجات دهیم و بتوانیم در این عرصه نیز با پای خود حرکت کنیم.

امام جمعه موقت بهشهر افزود : حل معضل بیکاری، حل مشکل عرضه کالا و تناسب عرضه کالا و تقاضا و در نتیجه جلوگیری از رشد سرسام آور قیمت ها، در گرو این است که الگوی اقتصاد مقاومتی را اجرا کنیم.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : هیچ اقتصادی بدون وجود فرهنگ متعالی نمی تواند مفید باشد

هیچ اقتصادی بدون وجود فرهنگ متعالی نمی تواند مفید باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر