صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

زیرساخت‌های گردشگری در بهشهر مطلوب نیست

فرماندار بهشهر از مطلوب نبودن امکانات و زیرساخت های گردشگری در شهر گردشگرپذیر بهشهر خبر داد.

کد خبر : 8367

تاریخ انتشار : 24/12/1392 - 09:17


زیرساخت‌های گردشگری در بهشهر مطلوب نیست

 

به گزارش خط امید بهشهر ، محمدتقی نورزاد در جلسه ستاد تسهیلات سفر شهرستان بهشهر اظهار کرد: نبود مکان اقامتی مناسب، شهربازی و دیگر زیرساخت هایی که مدت زمان حضور مسافران در شهر را بیشتر می کند، موجب استفاده نشدن کامل از این ظرفیت ها می شود.

وی بیان کرد: بهشهر یکی از شهرهای قدیمی و دارای  آثار تاریخی و طبیعی متعدد بوده که استفاده  از  آن ها می  تواند موجب بهبود فضای کسب و کار و رونق اقتصادی بیشتر شهر شود.

فرماندار بهشهر افزود: آغاز ساخت تله کابین بهشهر در هفته گذشته ، تحول مثبتی را در شهر ایجاد کرد که تداوم این شرایط می تواند بخشی از دغدغه های مربوط به کمبود فضای اشتغال بهشهر را برطرف کند.

تحول تاریخی گوهرتپه بهشهر

شهردار رستمکلا گفت: شهر تاریخی و باستانی گوهرتپه با توجه به ظرفیت های بالایی که برای جذب گردشگر  وتوریست دارد می تواند اقتصاد بهشهر را متحول کند.

علی برهانی افزود: شهر تاریخی  گوهر تپه با قدمت بیش از هفت هزار سال ، به حال خود رها شده و تاکنون زیرساخت مناسب جذب گردشگر  و توریست در آن احداث نشده است.

وی بیان کرد: متاسفانه سرپرستی اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری بهشهر حتی قادر به نصب تابلوی ورودی این مکان گردشگری نیست و از یک سال گذته تاکنون این تابلوی ورودی در کنار جاده ورودی این شهر تاریخی به حال خود رها شده است.

نصب دوربین های مداربسته در بهشهر

فرمانده انتظامی بهشهر گفت: دوربین های مدار بسته بهشهر که با هدف برقراری هر چه بهتر امنیت در مناطق مرکزی و پرتردد شهر نصب شده بود، در صورت پرداخت نشدن به موقع بودجه خرید این دستگاه ها جمع آوری می شوند.

سرهنگ نورالله ملکی افزود: چند ماه از خرید و نصب این دستگاه ها می گذرد اما دستگاه های اداری و نهادهایی که مسوولیت تامین  و پرداخت هزینه های خرید آن را بر عهده داشتند، هنوز به وعده خود عمل نکردند.

وی بیان کرد: اگر نتوانیم در موعد مقرر این هزینه ها را پرداخت کنیم، چاره ای جز جمع آوری این دوربین ها و بازگشت به فضای سنتی برقراری نظم و امنیت در شهر نداریم.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : زیرساخت‌های گردشگری در بهشهر مطلوب نیست

زیرساخت‌های گردشگری در بهشهر مطلوب نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر