صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر در گفتگو با خط امید

اشتون برای جاسوسی به ایران آمده است

عضو خبرگان رهبری گفت : خانم اشتون یک جاسوس است و برای همین به ایران آمده است.

کد خبر : 8308

تاریخ انتشار : 22/12/1392 - 08:05


اشتون برای جاسوسی به ایران آمده است

آیت الله سید صابر جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در گفتگو با خبرنگار خط امید بهشهر در خصوص دیدارهای خارج از عرف اشتون در ایران گفت : خانم اشتون جاسوس است و برای جاسوسی به ایران آمده است.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر با بهانه خواندن سفر کاترون اشتون به ایران افزود: او آمد که توطئه کند، اینها اهل توطئه هستند و جاسوس هستند و اعتمادی به اینها نیست ، کسی که دین ندارد چه اعتمادی به ایشان هست، آنهابرای ایجاد فساد بدنبال وجاهتی بودند تا مملکت را به آشوب بکشانند برای حل مسئله ی هسته ای ما نیامدند.

 

سید صابر جباری در خصوص اینکه این برای دوم است که در چند ماه اخیر با فتنه گران در ایران دیدار می شود ادامه داد : اینها دویست دفعه ی دیگر هم می آیند ، اینها تا به اهداف شومشان نرسند دست بردار نیستند ،البته به امید خدا نمی رسند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری در پاسخ به این سوال که با توجه به سکوت دستگاه دیپلماسی با این وضعیت گفتگو معنا دارد گفت : گفتگو باید ادامه پیدا کند در غیر اینصورت غربی ها بهانه جویی می کنند که ایرانی ها اهل مذاکره نیستند ، ما برای اینکه به دنیا ثابت بشود و آنهایی که اهل عقل و درک هستند ، بفهمند شیطان کیست ، مذاکره خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد : اگر هم مذاکره به نتیج نرسید راه برگشت داریم و همان کاری که شروع کردیم دوباره عمل می کنیم فعلا چیزی را از دست ندادیم.

 

جباری در پایان تصریح کرد : اینها از هر طریقی می خواهند ما را متهم کنند برای اینکه اینها می خواهند از حزب الله دست بکشیم، از فلسطین دست بکشیم و اسراییل را به رسمیت بشناسیم این مهمترین هدف برای غربی ها است و تا به این هدف نرسند رها نمی کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : اشتون برای جاسوسی به ایران آمده است

اشتون برای جاسوسی به ایران آمده است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر