صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آزادراه مال پولدارهاست ندارها از جاده قدیم بروند!

عوارض آزادراه و بزرگراه‌ها همه ساله ارزان‌تر از سال قبل می‌شود اما عوارض آزادراه تهران پردیس را برای سال ۹۳ گران و از همین سال ۹۲ هم اعمال کرده‌اند!

کد خبر : 8218

تاریخ انتشار : 20/12/1392 - 08:30


آزادراه مال پولدارهاست ندارها از جاده قدیم بروند!

به گزارش خط امید بهشهر _ الف با انتشار این مطلب می‌افزاید صدای مردم پردیس، رودهن، بومهن، دماوند و... به اعتراض بلند شده است؛ خبرنگار از وزیر راه علت را جویا می‌شود اما وزیر می‌گوید آنکه دارد از آزادراه تردد کند و آنکه ندارد، از جاده قدیم رفت‌‌و آمد کند! یعنی «آنکه ندارد»، چون ندارد، باید بمیرد؟! زندگی فقط برای «آنکه دارد» هاست؟! یعنی دولت وظیفه ندارد به «آنکه ندارد»‌ها کمک کند؟! اصلا مگر وزیری که سرمایه میلیاردی دارد، «آنکه ندارد» را درک می‌کند؟!

الف می‌نویسد: این وزیر همانی است که چندی پیش خط قرمزی روی مسکن مهر کشید و مهر خود را از مردم دریغ کرد و در عین حال هم گفت مردم خودشان پس‌انداز کنند تا صاحب‌ خانه شوند. اصلا این آقا تا به حال طعم اجاره‌نشینی را چشیده است که بداند مسکن مهر چه خدمتی به بی‌خانمان‌ها کرد؟! اصلا مگر یک وزیر باید مردم را درک کند؟!

البته این جماعت دفعه اول نیست که اینگونه مردم‌داری سرمایه‌داری را به نمایش می‌گذارند! پیش‌تر هم بزرگان این جماعت گفته بودند که هرکس زیر فلان رقم درآمد دارد، باید از تهران برود. 

قبل‌ترش هم می‌گفتند اشکالی ندارد عده‌ای از مردم یعنی همان «آنکه ندارد»‌ها زیر چرخ‌های اقتصاد له شوند. وقتی رای می‌خواهیم، «مردم مردم» می‌کنیم و وقتی رای می‌آوریم...

یادآور می‌شود برخی گرانی‌های مشابه در زمینه تعرفه قیمت گاز و برق نیز اعمال شده است.


منبع : جهان

 

  

مطالب مرتبط با : آزادراه مال پولدارهاست ندارها از جاده قدیم بروند!
دیدگاه شما در مورد : آزادراه مال پولدارهاست ندارها از جاده قدیم بروند!

آزادراه مال پولدارهاست ندارها از جاده قدیم بروند!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر