صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دعوت وزارت ارشاد از شاعر هتاک به امام(ره)/ ارشاد کوتاه بیا نیست!

سخنگوی جشنواره شعر فجر در سخنانی تامل‌برانگیز از رایزنی برای حضور یدالله رویایی به عنوان شاعر مدعو در بخش‌ بین‌الملل این جشنواره خبر داد.

کد خبر : 8205

تاریخ انتشار : 19/12/1392 - 12:59


دعوت وزارت ارشاد از شاعر هتاک به امام(ره)/ ارشاد کوتاه بیا نیست!

به گزارش خط امید بهشهر _ علی آبان گفت: سعی داریم از شاعران ایرانی خارج از کشور برای شعرخوانی در جشنواره امسال دعوت کنیم. در پی رایزنی‌ها و گفت‌وگوهایی که با یدالله رویایی، شاعر ایرانی ساکن پاریس از طریق کمیته بین‌الملل جشنواره صورت گرفته، این شاعر موافقت خودش را برای حضور و شعرخوانی اعلام کرده است.

وی ادامه داد: در جلسه دیروز تقریباً همه جریان‌های شعری ایران از دهه ۴۰ تا کنون مورد بررسی قرار گرفت و جریان‌هایی مثل موج نو، موج ناب و حجم بررسی شد تا جریان‌های مؤثر شعری برای شعرخوانی از سوی چهره‌های تأثیرگذار شناسایی شوند. این شاعران در روزهای شعرخوانی ابتدا به معرفی جریان‌های شعری خود می‌پردازند و سپس شعرخوانی خواهند کرد.

به گزارش نسیم، رویایی از افرادی است که در توهین‌های مکرر به امام(ره) و رهبر انقلاب، ایشان را عامل ارتجاع و دعوت‌کننده به عصر جاهلیت معرفی می‌کند.

وی که در فرانسه زندگی می‌کند از جمله افرادی است که با توهین‌های مکرر، جمهوری اسلامی و بنیانگذار و رهبران آنها را عناصری ارتجاعی توصیف می‌کند که جامعه ایران به عصر جاهلیت دعوت می‌کنند.


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : دعوت وزارت ارشاد از شاعر هتاک به امام(ره)/ ارشاد کوتاه بیا نیست!

دعوت وزارت ارشاد از شاعر هتاک به امام(ره)/ ارشاد کوتاه بیا نیست!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر