صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بهترین و بدترین اتفاق سال از دیدگاه 30 نماینده مجلس

از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تا توزیع سبدکالا و قلع و قمع مدیران ارزشی

در هر سال اتفاقات بسیاری برای انسان پیش می‌آید که باگذشت چندین سال باز هم به عنوان خاطره ای تلخ و یا خاطره ای شیرین در ذهن شخص به یادگار می‌ماند و باعث خوشحالی و یا ناراحتی افراد شود.

کد خبر : 8197

تاریخ انتشار : 19/12/1392 - 12:16


از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تا توزیع سبدکالا و قلع و قمع مدیران ارزشی

به گزارش خط امید بهشهر _ در هر سال اتفاقات بسیاری برای انسان پیش می‌آید که باگذشت چندین سال باز هم به عنوان خاطره ای تلخ و یا خاطره ای شیرین در ذهن شخص به یادگار می‌ماند و باعث خوشحالی  و یا ناراحتی افراد شود.

در همین رابطه طی گفت و گو هایی  با برخی نمایندگان مجلس، از آنان در خصوص بهترین و بدترین اتفاق سال سوال کرد، که پاسخ‌های نمایندگان به این پرسش در ادامه می‌آید:

**عدم تحقق خواسته‌های مردم بدترین اتفاق سال 92 بود

حسین محمد زاده رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی در این رابطه عنوان کرد: بهترین خاطراتی که به ذهنم می‌رسد پیگیری‌هایی بود که به نتیجه مثبت رسید و بدترین و ناراحت کننده ترین مسائل همان محقق نشدن خواسته‌های مردم و به نتیجه نرسیدن پیگیری‌های ما بود.

**اتفاق بدی الان در ذهنم نیست

محمد فیروزی نماینده مردم نطنز و عضو کمیسیون عمران مجلس هم در پاسخ به سوال خبرنگار دانا، اظهار داشت:‌ از جمله اتفاقات خوب برای من موضوع جدا شدن شهر جوشقان و کامو و آغاز شدن عملیات اجرایی بادرود کاشان در حوزه کاری نمایندگی من بود که از به نتیجه رسیدن این موارد خیلی خوشحال هستیم و اتفاق بدی الان در ذهنم نیست که بگویم.

**ناخوشایند‌ترین موضوعات عدم موفقیت در پیگیری خواسته‌های مردم است

 الیاس طاهری نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی هم در این‌باره گفت: مجموع کارهایی که توانستیم برای مردم در زمینه حل مشکلاتشان انجام دهیم همگی برای ما رضایت بخش و خوب بود و ناخوشایند ترین موضوعات همین عدم موفقیت در پیگیری خواسته‌های مردم بوده است.

**بهترین مسئله محقق شدن حماسه سیاسی

عزیز اکبریان نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس نیز در همین رابطه خاطرنشان کرد: بهترین خاطره من از سال 92 حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد و محقق شدن حماسه سیاسی مد نظر رهبری بود.                                                                                                                                                                                                                                                                       همچنین وی در خصوص بدترین اتفاق و خاطره پاسخ داد: ما چیز بدی نداریم و دیدگاه من اینست که هرچه از خدا رسیده خیر است و اگر بدی و سختی هم بوده نتیجه اعمال ما است.

**بهترین اتفاق ابلاغ اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری بود

علی مروی نماینده مردم نیشابور و نایب رئیس کمیسیون انرژی در پاسخ به سوال خبرنگار دانا عنوان کرد: بدترین مسئله برای من مشکلات مردم است که نتوانستیم هنوز چاره‌ای برای آن بیاندیشیم و بهترین هم مسئله اقتصاد مقاومتی و ابلاغ آن از سوی مقام معظم رهبری بوده است.

**بدترین اتفاق  کشته شدن 11 جوان تحصیل کرده  صالح شهر در تصادف جاده‌ای بود

سید محمد سادات ابراهیمی نماینده مردم شوشتر نیز پاسخ داد: بهترین اتفاق برای من تحقق حماسه سیاسی که رهبری فرمدند و مردم هم حضور گسترده پیدا کردند، بود و بدترین اتفاق برای من سانحه دلخراش تصادف جاده ای بود که 11 نفر از  جوانان تحصیل کرده صالح شهر کشته شدند که حتی در پی آن یک روز عزای عمومی هم در منطقه اعلام شد.

**بهترین اتفاق همان حضور پرشور مردم در انتخابات سال 92

محمد‌تقی توکلی عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در پاسخ به خبرنگار دانا، بیان داشت:  بهترین اتفاق همان حضور پرشور مردم در انتخابات سال 92  بود.                                               

وی همچنین در خصوص بدترین اتفاق سال گفت: نمی توان هر حادثه‌ای را بد خواند و من چیزی به نظرم نمی‌رسد و اتفاق خیلی بدی را حس نکردم.

**بدترین اتفاق از نظر من افراطی‌گری و قلع و قمع مدیران ارزشی در دولت است

محمد ابراهیم رضایی نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی، اظهار داشت: بهترین اتفاق و خاطره همان حماسه سیاسی و پیام ملت بود که بار دیگر با امام و رهبری و اسلام تجدید بیعت کردند و بدترین اتفاق هم موضوع افراطی‌گری برخی‌ها و قلع و قمع مدیران ارزشی در این دولت بود.

**استنباط غلط غربی‌ها از جمهوری اسلامی ایران بد ترین مسئله در سالی که گذشت

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر  اصفهان هم در این رابطه گفت: مسئله حماسه سیاسی و راهپیمایی مردم در 22 بهمن و همچنین ابلاغ اقتصاد مقاومتی در زمان مناسب که متضمن نگاه به درون است برای من خوب و به یادماندنی است و بدترین مسئله برای من رفتار و استنباط غلط غربی‌ها از جمهوری اسلامی ایران بود.

**بهترین اتفاق‌مشارکت بالای مردم در حوزه سیاست/بدترین اتفاق حوادث ناشی از زلزله، تصادفات

هادی قوامی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه هم در این خصوص پاسخ داد: بهترین اتفاق برای من حضور و مشارکت بالای مردم در حوزه سیاست و بدترین اتفاق حوادث ناشی از زلزله، تصادفات و ... که منجر به فوت‌عده‌ از مردم شد، بود.

**شهادت دو تن از اعضای نیروی انتظامی در درگیری با اشرار بدترین اتفاق

همچنین جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس در پاسخ به دانا، اظهارداشت: بهترین اتفاق و رویداد در  سال 92 همایش ملی مسابقات قرآن و  پیشرفت فعالیت‌های عمرانی بوده و بدترین اتفاق شهادت دو تن از اعضای نیروی انتظامی در درگیری با اشرار و تصادفات جاده‌ای، بود.

**بهترین مسئله در سال 92 مقاومت مردم و"نه" گفتن به خواست دشمنان

محمد علی پورمختار رئیس کمسیون اصل 90 مجلس و نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ نیز در پاسخ به سوال خبرنگار دانا، بیان داشت: اعتقاد من اینست که اتفاق بد آنچنانی رخ نداده؛‌بهترین مسئله هم همان مقاومت مردم و"نه" گفتن به خواست دشمنان و همچنین حماسه سیاسی مد نظر رهبری بوده است.

**راهپیمایی با شکوه مردم در روز 22 بهمن از جمله بهترین رخدادها بود/بدترین اتفاق رسمی نشدن تردد مسافر از مرز شوشمی بود

نعمت اله منوچهری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی هم پاسخ داد: بهترین اتفاق خلق حماسه سیاسی بود که رهبری در ابتدای سال بر آن تاکید کردند و همچنین راهپیمایی با شکوه مردم در روز 22 بهمن از جمله بهترین رخدادها بود و بدترین اتفاق برای ما هم مسئله رسمی نشدن تردد مسافر از مرز شوشمی بود که قول دادند ولی محقق نشد.

**بدترین اتفاق کم کاری در زمینه اقتصاد مقاومتی

قاسم جعفری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم بجنورد، خاطرنشان کرد: بهترین اتفاق حضور مردم در حماسه سیاسی بود و بدترین اتفاق کم کار شدن در زمینه حماسه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی بود.

**بدترین اتفاقی که رخ داد در جلسه استیضاح وزیر کار در دولت دهم بود

عبدالوحید فیاضی نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس در همین رابطه پاسخ داد:‌ حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری امسال بسیار خوب و به یادماندنی بود و بدترین اتفاق همان اتفاق در جلسه استیضاح وزیر کار در دولت دهم بود.

**بدترین خاطرات هم بحث تروریستی شرق کشور بود

عطااله سلطانی نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: بهترین مسئله شاد شدن رهبری از حضور مردم در انتخابات بود و بدترین خاطرات هم بحث تروریستی شرق کشور بود که منجر به کشته شدن عده‌ای از مردم شد.

**بدترین اتفاقات برخی اختلافات میان سران قوا بود

همچنین ایرج ندیمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم لاهیجان وسیاهکل بیان داشت: از بهترین اتفاقات همان حضور مردم در عرصه‌های مختلف سیاسی در کشور بود و بدترین اتفاقات برخی اختلافات میان سران قوا بود.

**بهترین اتفاق حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد

غلامحسین شیری علی آبادی نماینده مردم هشترود هم در این رابطه پاسخ داد:‌ بهترین اتفاق همان حضور حماسی مردم در انتخابات 24 خرداد بود. وی همچنین در خصوص اتفاق بد در سال گفت که اتفاق خاصی به نظرم نمی‌رسد.

**آسیب رسیدن به برخی مزارع کشاورزی و بروز سوانح طبیعی از جمله اتفاقات بد سال

ابراهیم آقا محمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس تصریح کرد: بهترین اتفاق حماسه سیاسی مردم در انتخابات بود و به نظر من بدترین اتفاق هم آسیب رسیدن به برخی مزارع کشاورزی و بروز سوانح طبیعی در سال 92 است.

**کلاهبرداری‌های اقتصادی و ویژه خواری های جزء بدترین اتفاقات سال 92

ابراهیم نکو نماینده مردم شهرستان های بهارستان، رباط کریم و شهر پرند در مجلس بیان داشت: از جمله اتفاقات خوب تحقق حماسه سیاسی و از جمله اتفاقات بد در سالی که گذشت کلاهبرداری‌های اقتصادی و ویژه خواری ها بود.

**ازمهمترین اتفاقات خوب سال 92 پیروزی جبهه مقاومت علیه استکبار در سوریه بود

محمد دهقانی نماینده مردم چناران در این رابطه گفت: ازمهمترین اتفاقات خوب سال 92 پیروزی جبهه مقاومت علیه استکبار در سوریه بوده است. همچنین یکی از تلخ ترین موارد هم فوت آقای یحیی زاده نماینده مردم تفت بود.

**بد ترین حادثه سال جداشدن سر خانواده 7 نفره در یک تصادف بود

عباس فلاحی باباجان نماینده مردم اهر و هریس در پاسخ به دانا تصریح کرد: از بهترین مطالب سال 92 موضوع نرمش قهرمانانه‌ ابلاغی از سوی رهبری بود که عامل پیروزی مذاکره دولت مردان با طرف های غربی شد. اما بدترین اتفاق تصادفات جاده ای و به ویژه تصادفی در جاده اهر-تبریز بود که سر 7 نفر از اعضای آن خانواده از تن جدا شد و بسیار دلخراش بود.

**بهترین اتفاق برای نظام همین حضور مردم در عرصه سیاسی بود

اسنفدیار اختیاری نماینده زرتشتیان در مجلس در پاسخ به سوال خبرنگار دانا اظهار داشت:  بهترین اتفاق برای نظام همین حضور مردم در عرصه سیاسی است و در مورد بدترین اتفاق هم فعلا چیزی به ذهنم نمی‌رسد.

**بدترین اتفاق  سال 92  توزیع سبد کالا/بهترین اتفاق حضور مردم در انتخابات 24 خرداد و راهپیمایی 22 بهمن

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در این رابطه تصریح کرد: بدترین اتفاق در سال 92 همین توزیع سبد کالا ؛ و بهترین اتفاق هم حضور مردم در انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن بود.


منبع : دانا

 

  

دیدگاه شما در مورد : از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تا توزیع سبدکالا و قلع و قمع مدیران ارزشی

از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تا توزیع سبدکالا و قلع و قمع مدیران ارزشی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر