صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
برای بار دومین بار

پاره شدن عکس شهید هاشمی نژاد توسط افراد ناشناس / تصاویر

عکس شهید هاشمی نژاد که در میدان ورودی بندر امیرآباد بهشهر نصب شده بود برای دومین بار توسط افراد ناشناس پار شد.

کد خبر : 8117

تاریخ انتشار : 18/12/1392 - 09:20


پاره شدن عکس شهید هاشمی نژاد توسط افراد ناشناس / تصاویر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر عکس  شهید هاشمی نژاد واقع در میدان ورودی منطقه بندر امیر آباد شهرستان بهشهر که به جای تندیس های تخریب شده این شهید نصب شده بود ، به دست افرادی ناشناس تخریب شده است.

خط امید بهشهر شهید هاشمی نژاد

پس از پرسش و بررسی موضوع مقامات امنیتی منطقه نسبت به اینکه چه افرادی دست به اینکار زده اند، ابراز بی اطلاعی کردند.

خط امید بهشهر شهید هاشمی نژاد

 

خط امید بهشهر شهید هاشمی نژاد

 

گفتنی است  در اوایل امسال هم تندیس سنگی از تمثال شهید هاشمی نژاد که در همین میدان نصب شده بود به دست افراد ناش تخریب شد.

 


به گزارش خط امید بهشهر در پی تغییر نام بندر امیر آباد به بندر شهید هاشمی نژاد عده ای از مردم منطقه امیرآباد و زاغمرز دست به اعتراض زدند و گفتند با توجه به اینکه این بندر در منطقه امیر آباد احداث شده و از زمین های این منطقه استفاده شده است نام بندر تغییر نکند.

 

چند تن از ساکنان منطقه امیر آباد و زاغمرز هم در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشتند که با توجه به اینکه این بندر در زمین های این منطقه احداث شده است و طبیعتا باید از نیروی کار بومی در این بندر استفاده گردد در جذب نیرو برای این بندر بسیار انگشت شمار از جوانان این منطقه استفاده شده و اکثر نیروهای کار را از شهر هایی نظیر آمل و بابل و غرب استان به این منطقه آورده شد.

 

گلایه های مردم این منطقه در مورد جذب نیرو بسیار زیاد بوده است چرا که اکثر جوانان این منطقه با وجود بندری که سالانه بیش از ۹۰۰ میلیون دلار ترانزیت دارد  بیکار هستند و به جای استفاده از جوانان بومی از جوانان شهرهای دیگر استفاده می شود.

 

ولیکن اکثر مردم ساکن در این منطقه از تخریب تندیس ابراز ناراحتی کردند و اعلام داشتنند که اهالی این مناطق برای شهید هاشمی نژاد احترام ویژه ایی قائل هستند و این اتفاق چیزی جز اختلاف پراکنی در بین مردم و مسئولان منطقه نیست.

 

با توجه به این که این برای دومین بار است که به عکس شهید هاشمی نژاد بی احترامی می شود و در مناطق نزدیک به بندر امیرآباد  وهابیون هم سکونت دارند و مسئولین امر باید نسبت به این اتفاقات حساس شده و این موضوع را پیگیری کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : پاره شدن عکس شهید هاشمی نژاد توسط افراد ناشناس / تصاویر

پاره شدن عکس شهید هاشمی نژاد توسط افراد ناشناس / تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر