صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با حضور استاندار مازندران

بزرگترین پروژه تفریحی و تله کابین بهشهر کلنگ خورد

بزرگترین پروژه تفریحی و گردشگری و تله کابین بهشهر با حضور دکتر ربیع فلاح استاندار مازندران کلنگ خورد.

کد خبر : 8070

تاریخ انتشار : 16/12/1392 - 12:45


بزرگترین پروژه تفریحی و تله کابین بهشهر کلنگ خورد

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر آئین کلنگ زنی مجتمع بزرگ تفریحی توریستی و تله کابین بهشهر با حضور استاندار مازندران و امام جمعه شهرستان ، فرماندار و  مسئولین شهرستان در مکان كارخانه سنگ شكن بهشهر برگزار شد.

 

در این مراسم استاندار مازندران گفت: ما به هم استانی های عزیز قول دادیم که با توجه به  پتانسیل تفریحی و توریستی مازندران چهره استان را تغییر دهیم تا به موقعیت ممتاز و شرایط خوب استان برسیم.

 

ربیع فلاح ادامه داد:منطقه بزرگ تفریحی توریستی بهشهر که متاسفانه تا کنون محل دفن زباله بوده توسط سرمایه گذار بخش خصوصی از امروز آغاز به کار خواهد کرد و همه دستگاه ها همکاری های لازم را در این جهت داشتند.

 

دکتر فلاح در بهشهر افزود : ما به دنبال این هستیم که کل جنگل های استان مازندران با طرح های مدون به مناطق گردشگری تبدیل شود و پروژه تفریحی توریستی شهرستان بهشهر یکی از این نمونه ها است که با پیگیری های نماینده مردم بهشهر جناب آقای دکتر مقیمی و آیت الله جباری امام جمعه شهرستان از امروز شروع به کار خواهد کرد.

 

وی گفت : امیدواریم این پروژه در 18 ماه آینده به بهره برداری برسد تا شاهد حضور گردشگران داخلی و خارجی در این منطقه زیبا باشیم

  

  

دیدگاه شما در مورد : بزرگترین پروژه تفریحی و تله کابین بهشهر کلنگ خورد

بزرگترین پروژه تفریحی و تله کابین بهشهر کلنگ خورد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر