صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

كاشت نهال توسط رهبر انقلاب در آستانه روز درختكاری

در هفته منابع طبیعی و در آستانه ی روز درختكاری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه) یك اصله نهال غرس كردند.

کد خبر : 8038

تاریخ انتشار : 14/12/1392 - 20:26


كاشت نهال توسط رهبر انقلاب در آستانه روز درختكاری

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری، در هفته منابع طبیعی و در آستانه ی روز درختكاری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز (چهارشنبه) یك اصله نهال غرس كردند.
رهبر معظم انقلاب سپس در سخنانی با تشكر از همه كسانی كه در بخش توسعه ی فضای سبز كشور فعالیت دارند، خاطرنشان كردند: از مسئولان و آحاد مردم می خواهم كه به مسئله فضای سبز اهمیت بدهند و نگذارند كه كشور و زندگی مردم از این نعمت بزرگ پروردگار محروم شود.
ایشان مسئله محیط زیست را مهم خواندند و با اشاره به پدیده ریزگردها و غبارهایی كه به كشور وارد می شود، تاكید كردند: برای رفع این آسیب همه بخش های دولت باید در سطح كلان و به صورت  هماهنگ، همكاری و اقدام كنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین خواستار اهتمام همگانی بیشتر در خصوص پاسداری از فضای سبز شدند و گفتند: شعار «هر ایرانی یك درخت» شعار خوبی است و لازم است جلوی دست اندازیها به فضاهای سبز و تبدیل این منابع ارزشمند به آهن و سیمان گرفته و با سوء استفاده كنندگان برخورد قانونی شود.
در این مراسم وزیر و نماینده ولی فقیه در جهاد كشاورزی و شهردار تهران حضور داشتند. 

  

دیدگاه شما در مورد : كاشت نهال توسط رهبر انقلاب در آستانه روز درختكاری

كاشت نهال توسط رهبر انقلاب در آستانه روز درختكاری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر