صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

هیس! منتقدان توافقنامه ژنو فریاد نمی زنند!

وزیر خزانه داری آمریکا خواستار فرصت دادن به مذاکرات هسته‌ای ایران شد اما در عین حال تأکید کرد : هیچ توافقی با تهران اگر متضمن امنیت با اسرائیل نباشد ، اجرائی نخواهد شد.

کد خبر : 8023

تاریخ انتشار : 14/12/1392 - 11:28


هیس! منتقدان توافقنامه ژنو فریاد نمی زنند!

به گزارش خط امید بهشهر _ اینکه مقامات آمریکا همواره منافع رژیم غاصب صهیونیستی را بر همه مسائل حتی منافع مردم خود ترجیح می دهند، موضوعی غیرقابل انکار و بدیهی است اما اینکه عده ای در داخل همچنان سیاستها و ماهیت دولت خبیث آمریکا را از رژیم صهیونیستی جدا می بینند، موضوعی قابل تاسف می باشد.

بنابر گزارش  "پایگاه رسمی نیروهای لبنان" ، وزیر خزانه داری آمریکا "جاکوب لو" خواستار فرصت دادن به مذاکرات هسته‌ای ایران شد اما در عین حال تأکید کرد : هیچ توافقی با تهران اگر متضمن امنیت با اسرائیل نباشد، اجرائی نخواهد شد.

وی در سخنانی در نشست سالیانه کمیته روابط خارجی آمریکا-اسرائیل "آیپک" گفت: بزرگترین لابی آمریکایی حامی اسرائیل است. آنچه بی‌نهایت مهم می باشد این است که به مذاکرات فرصتی برای پیروزی داده شود و استفاده از گزینه نظامی به عنوان آخرین گزینه استفاده شود.

وی گفت : قبل از اینکه به توافقی همه‌جانبه برسیم ، ایران باید نشان دهد که برنامه هسته‌ای اش واقعا صلح‌آمیز است و همین‌طور خواهد ماند و این محقق نخواهد شد مگر آنکه ایران از تهدید اسرائیل و یا هردولت دیگری با سلاح هسته‌ای بازداشته شود!

این روزها بر همگان پرواضح است که موضوع هسته ای تنها بهانه ای برای بروز دشمنی دنیای غرب با ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی است و اگر این بهانه هم برچیده شود، بهانه حقوق بشر و ... سر بر می آورد اما در حال حاضر تنها پاسخ دولتیها به منتقدان ژنو "هیس!" است و بس.

ولی مگر می شود که در قبال این همه عقب گرد و فجایع سکوت کرد و دهانمان را ببندیم. با این حساب چه کسی پاسخ علیرضا و‌ آرمیتا را خواهد داد؟ چه کسی پاسخگوی توقف پیشرفتهای علمی و اقتصادی کشور خواهد بود؟


منبع : بی باک

 

  

دیدگاه شما در مورد : هیس! منتقدان توافقنامه ژنو فریاد نمی زنند!

هیس! منتقدان توافقنامه ژنو فریاد نمی زنند!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر