صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مهندس حسینی در گفتگو تفصیلی با خط امید

فاز اول تله کابین بهشهر 220 میلیارد هزینه دارد

مهندس اعظم السادات حسینی گفت:فاز اول تله کابین بهشهر حدود 220میلیارد ریال هزینه دارد.

کد خبر : 8010

تاریخ انتشار : 12/12/1392 - 20:58


فاز اول تله کابین بهشهر 220 میلیارد هزینه دارد

اعظم السادات حسینی در گفتگوی تفصیلی با خبرنگار خط امید بهشهر گفت: پروژه تله کابین بهشهر در چهار محور ورزشی، حمل و نقل تفریحی، میراث فرهنگی ومحور امکانات رفاهی و گردشگری اجرا می گردد  بیشترین طول مسیر تله کابین در استان مازندران را تله کابین بهشهر با طول 2500 متر دارا می باشد.
این استاد دانشگاه بهشهر ادامه داد : با توجه به نگاه ویژه همشهریان عزیز به مقوله حفظ منابع طبیعی و محیط زیست طی مذاکراتی که با پیمانکار و سرمایه گذار این طرح آقای حائری انجام شده مقرر گردید که در طراحی این پروژه حفظ منابع طبیعی و میراث فرهنگی در اولویت قرار گیرد.
عضو شورای شهر بهشهر در خصوص امکانات این پروژه افزود : در حاشیه ایستگاه پایین، استخر، کارتینگ و امکانات رفاهی دیگر و در حاشیه ایستگاه بالا هتل، رستوران، کلبه های چوبی اقامتی در کنار باغ موزه ، پیست دوچرخه سواری و کالسکه رانی در نظر گرفته شده تا مسافرانی که از نقاط دیگر کشور مهمان بهشهر هستند لحظات خوب و خاطره انگیزی را در کنار مردم بهشهر سپری کنند.
حسینی زمان ساخت فاز اول این پروژه را 18 ماه اعلام و تصریح کرد : این پروژه دارای چهار فاز با سرمایه 580 میلیارد ریال می باشد که با توسعه طرح تا حدود 800 میلیارد ریال افزایش یافته است و هزینه فاز اول در حدود 220 میلیارد ریال پیش بینی شده است که در سال 94 افتتاح خواهد شد.
وی ادامه داد : مراسم کلنگ زنی تله کابین بهشهر در منطقه تفریحی عباس آباد روز جمعه مورخ 16/12/92 با حضور مسئولین شهری برگزار می گردد. موافقت اصولی این طرح که هم اکنون اخذ شده گامی مثبت در جهت پیشرفت تحقق این پروژه می باشد.
سخنگوی شورای شهر بهشهر در پایان گفت: جا دارد در اینجا از همه عوامل و دست اندرکاران این پروژه بزرگ و مهم بویژه امام جمعه معزز شهرمان که پدرانه و دلسوزانه با رهنمودهای بجا و شایسته خود یاریگر ما بودند تقدیر و تشکر کنم. امیدوارم در دولت تدبیر و امید با نگاه ویژه به پتانسیلها و استعدادهای شهرستان بهشهر توجه شود تا اشرف البلاد به جایگاه واقعی خود در صنعت توریسم دست پیدا کند.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : فاز اول تله کابین بهشهر 220 میلیارد هزینه دارد

فاز اول تله کابین بهشهر 220 میلیارد هزینه دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر