صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بهشهر میزبان نوروزخوانان برجسته مازندرانی در جشنواره چهارم

عضو شورای فرهنگ عمومی بهشهر گفت: چهارمین جشنواره نوروزخوانی در بهشهر، امسال هم با حضور نوروزخوانان برجسته مازندران برگزار می‌شود.

کد خبر : 7951

تاریخ انتشار : 11/12/1392 - 08:27


بهشهر میزبان نوروزخوانان برجسته مازندرانی در جشنواره چهارم

به گزارش خط امید بهشهر؛ علی‌اصغر باباکوهی‌اشرفی گفت: چهارمین جشنواره نوروزخوانی بهشهر، شنبه هفته آینده 17 اسفند ساعت 10 صبح در پارک ملت بهشهر افتتاح می‌شود.

وی بیان داشت: تا امروز، گروه‌های نوروزخوان برجسته‌ای از بابل، ساری، سوادکوه، نکا، نور، جویبار و خودِ بهشهر برای شرکت در این جشنواره فرهنگی ـ هنری اعلام آمادگی کردند.


عضو شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر همچنین از اجرای برنامه‌های بومی ـ محلی و شاد در افتتاحیه چهارمین جشنواره نوروزخوانی خبر داد و افزود: این گروه‌ها علاوه بر حضور در سطح شهر،برخی روستاها، و بازار بهشهر، همانند سال‌های گذشته با هماهنگی آموزش و پرورش، سری به چند مدرسه ابتدایی می‌زنند تا دانش‌آموزان با عمونوروز آشنا شوند.
باباکوهی ‌اشرفی همچنین از اجرای برنامه شاد حاجی‌ فیروز برای نخستین‌بار و برپایی نمایشگاه عکس بهشهر در جشنواره نوروزخوانی خبر داد.

وی در پایان گفت: نوروزخوانان مازندرانی 17 تا 20 اسفند مهمان مردم بهشهر هستند.

پیش از این، زمان برگزاری جشنواره چهارم، 20 تا 22 اسفند اعلام شده بود که شورای فرهنگ عمومی بهشهر تصمیم گرفت به‌دلیل نزدیک‌بودن زمان این برنامه با ایام فاطمیه، چند روزی تاریخ آن را جلوتر بیندازد.


منبع : فارس

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 11 اسفند 1392 - 09:30
  بنده خدا

  سلام .آقای باباکوهی به این قضیه فکر کردن که اونایی که به بهانه نوروز خوانی توی سطح شهر میچرخن و پول جمع میکنن باید چی کار کرد؟ فکری برای صدای بلند بلندگوهای دوشی شون کرده؟ خوشحال میشم این قضیه پیگیری بشه که نوع جدید تکدی گری در ایام قبل نوروز برای بهشهر ابداع نشه.

  2 0
دیدگاه شما در مورد : بهشهر میزبان نوروزخوانان برجسته مازندرانی در جشنواره چهارم

بهشهر میزبان نوروزخوانان برجسته مازندرانی در جشنواره چهارم

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر